SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 6

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 185772

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
1. Często się czyta o takim oczyszczeniu z toksyn, żeby 1 dzień pić tylko wodę mineralną i nic nie jeść. To ma sens, czy kompletna głupota?

2. A ja mam oliwę z oliwek po lekkim terminie i piję... czym to grozi? Bo teraz mnie tknęło, żeby w ogóle sprawdzić...
A trzymam oliwy na szafce (z oliwek, lniany i sezamowy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Lniany i sezamowy w lodowce. Oliwe w cieniu, w szafce najlepiej.
Sezamowego bym nie pil za duzo omega 6

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-06-22 10:29:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Tak, sezamowy mam dla urozmiacenia :) Podobnie jak arachidowy. A tak na co dzień to z oliwek i lniany, jest sens kupować i rzepakowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzepakowy ma dość dobrą proporcję omega 3 do omega 6. Jeśli z pierwszego tłoczenia, to będzie dobry. W lidlu jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15970
przewaznie zajadalem sie ryzem paraboiled, kaszami czy makaronami.. c.. ostatnio zasmakowal mi ryz brazowy. i tu pytanie jak dlugo optymalnie go gotowac bo niewatpliwie dłuzej niz ten paraboiled

z gory dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Nawet do 40 minut potrafi się gotować, chyba że lubisz al dente.

Dzięki Ross, ale rzepakowy wymiennie z..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Zamiennie z Oliwa. Ale bez cukru ma byc ten rzepakowy
Brazowy do 30minut

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-06-22 11:16:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Rzepakowy oczywiście bogaty w jednonienasycone. Ryż brązowy może nie wsyztskim podchodzić bo po 30 min bywa twardawy nie każdemu odpowiada.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11907
Kiedy korzystalem z planow diety urozmaiconej z portalu zaprzyjaznionych z tą zjadalem nawet +4tys. kalorii teraz zjadam 3200kcal i niewiem w jaki sposob juz zwiekszac, niemam ochoty jesc niewiadomo jakie ilosci tego kurczaka czy ryżu w ostatecznosci moge dodac oliwy bo to szybko sie wypija ale ilosc tluszczy wzrosnie z 1.1 na kg badz wypijac bialko z odzywki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie masz b/t/w?
Jadasz tylko kurczaka i ryż? Staraj się zmieniać źródła białek i ww.
Tłuszczami(oliwa,orzechy) jak najbardziej możesz podbijać, może czasem tłustsze mięso?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Za i przeciw jedzeniu twarogu przed snem.

Następny temat

dieta na mase! s.m.p.a. HELP-SOGI

WHEY premium