SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 6

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 185903

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 691
Jak ktoś może niech pomorze :D i mi powie co robie źle bo już brakuje mi pomysłów i budżetu na żarcie :D (tak tak bo idzie coraz więcej :D).a mój problem wygląda tak jem jem i nie mogę przybrać na masie nawet grama czystego mięska wiec podam wam dietę i ktoś mi powie gdzie robie blond.
Śniadanie 6.20
5 jajek- 4 Białka i 1 całe
Do tego około 40g baconu
100g fasolki i serek wiejski jak jest ;p
2 posiłek jem w pracy o 8.00 jak szefa nie ma;D
Około 150ml mleka 2% z 75g Weetabix do tego dorzucam mix orzechów z suszonymi owocami
3 posiłek 10
Kanapka z pełnoziarnistym pieczywem na niej 60g szynki z piersi z kurczaka takiej mniej przetwarzanej ;] i 20g(plasterek) sera żółtego
4 posiłek jest o 13
Jest To przeważnie 250g piersi z kurczaka i 100g ryżu jem to przez 2-3 dni w tyg później a 2 dni staram się wcinać wołowinę z makaronem tez około 200-250g wołowiny i 100-150g makaronu do tego jakiś owoc jabłko ,banan i serek activia ;]
5 posiłek 15
Kanapka z pełnoziarnistym pieczywem na niej 60g szynki z piersi z kurczaka;] i 20g(plasterek) sera żółtego
6 posiłek 17 tu kończę prace wiec w pospiechu wypijam gainera i jem banana czasami wetnę
75g Weetabix z mixem orzechów z suszonymi owocami
18.30 wypijam przed siłownio mix gainera z Bialkem proporcje to tak50g gainera i 75g odzywki białkowej
21.00 po treningu idzie 25g gainera i 50g bialka
2120 nareszcie w domu po treningu wciskam na sile kostkę (200g) półtłustego twarogu.
I teraz moje 2 pytanie ponieważ mam dość kupowania i wywalania kasy na gainery które jedynie podtrzymują moją wagę i wcale nie działają wiec to co idzie na suple wole wrzucić w jedzenie i teraz jeżeli do 6 posiłku dozuje np. puchę 120g ryby to będzie ok. i czy mogę wszamać godz przed snem gotowano rybe na sucho bez ryżu wiem ze nie ma węgli ale boje się zalać fatem a węgle popijam z kreatyno i jest ich dość sporo. Był bym Wdzienczny za pomoc bo już sam nie wiem co robie źle pozdro :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
było założyć osobny temat z dietą lub jak masz tam napisz. Dietę osobiście bym zmienił , jeśli nie może iśc do przodu wystarczy dodać ww trochę kromka pieczywa nie powala odzywczością razem z szynką w diecie nie wiadać jak zwqykle tł i warzywa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 915 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24466
mam pytanie odnosnie SCHABU PIECZONEGO - Jest dobrym zrodlem bialka? bo widze ze troche tego bialka ma ,ale tez posiada troche tluszczu. Jak to z nim jest ,sprzyja miesniom gdy sie cwiczy nad poprawa definicji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tak schab pieczony to fajne urozmaicenie diety spokojnie wciągaj tego tłuszczu się nie bój zestawiaj z warzywami i ww o niskim ig

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Czy orzechy wloskie mozna smazyc sobie w omlecie ?

Chcialbym jutro zjesc omlet z 60g owsianych + 3 jajka + orzechy. Smazone na teflonopodobnej patelni na lyzce oliwy z oliwek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
Nie wiem czy to dobry dział.. ale nie wiem jak obsługiwać dziennik posiłków VitalMAxa w excelu!
Mógłby mi ktoś poradzić jak wpisać ilości czy posiłki do okienek?
Lub chociaż gdzie powinienem poszukać jakiejś instrukcji obsługi?
pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
napisz do autora zresztą jest we wstępie krótka instrukcja

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288
Panowie, także w pracy w ogóle nie pić mineralki+carbo ?? Dodam że praca fizyczna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
Podłączam się do pytania Detoxika i dodatkowo spytam czy można taki omlet usmazyc z dodatkiem łyżeczki miodu?

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
orzechy lepiej wolałbym dodać po usmażeniu nie
dodajsłodzika miód straci większość właściowśći

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Za i przeciw jedzeniu twarogu przed snem.

Następny temat

dieta na mase! s.m.p.a. HELP-SOGI

WHEY premium