SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 6

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 185525

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
Cześć, mam pytanie. Troche głupie ale wazne. Jak duze sa tabletki olimp vitamin plus? Chodzi mi o to czy sa jakies problemy z przelknieciem czy sa w miare małe tabletki? ( mi to nie robi roznicy ale chce tez innych czlonkow rodziny namowic do uzuelniania witamin i mineralow)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Są spoko, sam używam i nie mam żadnego problemu z przełknięciem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Wyjeźdżam na około tydzień. Tratuje ten czas jako regeneracyjny od siłowni. Z dietą będzie problem, ale poradziliście mi żebym wybierał to co zdrowe i starał się nie opuszczać posiłków. Co mam zrobić jeśli nie ćwiczę przez ten czas? Starać się jeść takie ilości jak podczas ćwiczeń czy coś zredukować? Jest to mój pierwszy wyjazd z bardziej dopiętą dietą więc pytam . BTW tam liczyć nie będę, ponieważ obiady domowe, ale na resztę posiłków mam wpływ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
To ustal sobie zapotrzebowanie jakie masz bez siłowni i na tym bazuj ;) a tam gdzie mam jechać niestety jest wyżywienie ;/ dlatego wezme swoje bo tam ziemniaki, zwykły chleb z dżemem... szpitalna micha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
i co, będziesz jadł co innego niż wszyscy chociaż że płacisz z wyżywieniem? Bo ja właśnie się też zastanawiam czy z obozem tak nie zrobić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Nie ma takiego bicia bo sanatorium za freeko ;D dlatego aż tak się nie martwie... tylko ta monotonia. Wezmę 1kg twarogu, owsa, wpc na tydzień i będę jadł tylko to co wyda się okej, bo sam wiesz jak to wygląda - nawet bez diety byś się przez 3 tyg. zalał takim żarciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
przez 3 tygodnie to rzeczywiście, szczególnie że za darmo, to też bym chyba tak zrobił. A na moim miejscu co byś zrobił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 172
Dziś byłem w biedronce :D i kupiłem se takie witaminy i pokazuje wam ich skład ( sorry ze takie foty ale nie mogłem zrobić dobrze wiec daje 2 zdjęcia)
http://img594.imageshack.us/img594/6181/dsc00123ce.jpg
http://img94.imageshack.us/img94/5228/dsc00124oa.jpg
Sorry za jakość zdjęć ale mam słaby aparat.
Wracając do tematu chciał bym sie dowiedzieć co mogę jeść na diecie :E bo teraz to tak jem wszystko ale spożywał 5-6 posiłków dziennie i staram się jak najwięcej białka, węglowodanów. A czy ciasto domowej roboty mogę jeść? Bo mama upiekła :D :E

SORRY ZA BŁĘDY --- JESTEM NOWY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Polecam linki podwieszone. Wszystkiego się dowiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
To zależy od hajsu - jak bierzesz bez michy i płacisz mniej to bierz do torby glute, białko 2 kilo owsa i jazda :P, a jak ta sama cena bez żarcia to jedz co dają, ew. pobajerujesz, że np. masz cukrzyce to zapewnią Ci węgle o niskim ig )
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Za i przeciw jedzeniu twarogu przed snem.

Następny temat

dieta na mase! s.m.p.a. HELP-SOGI

WHEY premium