SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207324

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
@Koniu
Wiesz może jakie wartości BTW ma to mleko kokosowe z lidlowskiej promocji tygodnia azjatyckiego?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
pewnie jak każdej - w granicach 20g tłuszczu i śladowe ilości BW.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Ok, to będę liczył jak to mleko kokosowe, co jest w bazie produktów na potreningu.pl. Dzięki

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Skoro kreatyna zatrzymuje wodę w mięśniach, to czy to możliwe że waży się trochę więcej niż bez brania kreatyny?

Pytam bo przez długi czas ważyłem równo 75 kg, a po wejściu na kreatyne, faktycznie mięśnie wyglądają dużo lepiej ale niezmiennie ważę 77 kg. Dieta się nie zmieniła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Tak, jest to możliwe.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1103
przy 2800kcal zapotrzebowania btw przy 2186 wyglada tak b 177 w 230 t 62 czym mam podniesc poziom kalorycznosci jesli juz przy wadze 82kg btw wychodzi mi na kg masy ciala b 2,1 w 2,7 t 0,75 czy to nie za duzo wegli na redukcji przy 2.5tys kalori mialem 3.2 wegli i 1.1 tluszczu bialka mniej wiecej tyle samo jak powinno wygladac btw przy takim zapotrzebowaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
dobij tluszczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1103
no gram na kg masy to chyba duzo jak na redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5665
W ramach odchudzania dla poprawy estetyki sylwetki zasugerowano mi na tym forum trening siłowy. Planuję rozpocząć go od następnego tygodnia. Problem w tym, że ostatni raz ćwiczyłem siłowo jakieś 12 lat temu i nie bardzo wiem od czego zacząć. W art podwieszonym "Pierwszy rok treningowy" jest napisane, że przez pierwsze 4-8 tygodni mam się nie bawić w jakieś specjalne plany treningowe tylko co trening ćwiczyć:

Przysiad
Wyciskanie sztangi leżąc
Martwy ciąg

3x w tygodniu.

Tylko tyle i aż tyle.
Wszędzie 4/5s po 12/15 powtórzeń.

Faktycznie mam na początek robić tylko te ogólnorozwojowe ćwiczenia a dopiero potem układać sobie plan treningowy na poszczególne mięśnie?
Będzie oki na poczatek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
wyciskanie na poziomej zmieniłbym na push press.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium