SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208087

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
sprawdź obie opcje przez 3-4 tyg i obserwuj co się dzieje, najlepsze wyjście.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A od której Ty byś zaczął?

Już więcej nie męczę, dzięki za odpowiedzi;)

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2013-06-04 16:38:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
nie mam zdania.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/30117107/
ile takie coś może mieć kcal o ile coś ma i można to na redu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
jak to syrop to pewnie praktycznie same węgle, nie można.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2913
Koniu151
Kakadzamba
Koniu151
Kakadzamba
Koniu151
osobiście ciągnąłbym dalej kreatynę na redukcji. pobiegać możesz.

Ciągnąć krete od początku redukcji? Chodzi mi o to, czy nie pójdzie proch na marne, bo jestem właśnie w 8 tygodniu cyklu, i zamierzam ok. 8 redukować i zrobić sobie przerwę - czy 16 tygodni to nie za długo jak na krete? Swoją drogą chcę zacząć redukcję i ze splita 4xtydzień przerzucę się na push pull (czy może lepiej push pull legs lub FBW 3x w tygodniu) +3x aeroby + 1xtabata 4 min (czy może lepiej interwały?). Tak jak mówiłem, dieta będzie (miałem konto na potreningu przez pół roku dlatego wiem co i jak już mniej więcej).


możesz śmiało ciągnąć dłużej. ewentualnie jakiś booster teścia w zamian, jak masz bazę tlenową to z aero leciałbym interwały.



biorę leki na astmę to z wydolnością nie mam problemów, nogi również silne. Przy interwałach boję się o kolana, bo rok temu na redukcji biegnąc w terenie doznałem lekkiej kontuzji przez którą musiałem zrezygnować z redukcji.


kup dobre buty.

dobre buty to koszt w okolicy 300-500 zł, a to dla mnie ogromna suma obecnie :D okej, spróbuje więc polecieć na krecie przez redukcje, chyba push pull, + 3x aero i raz interwały/tabata. Dzięki za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
jak zainwestujesz raz porządnie przy bieganiu tylko sezonowo w jednych i z 10 lat możesz biegać, ja miałem jedne 7 dopóki mi nie ukradli.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5175
mam tydzien off od redukcji/ rekompu jesli zrobie jeden cheat day to cos sie stanie? bodyfat 12 cel 10

Zmieniony przez - maniek188 w dniu 2013-06-04 19:56:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
nie,

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2913
Koniu151
jak zainwestujesz raz porządnie przy bieganiu tylko sezonowo w jednych i z 10 lat możesz biegać, ja miałem jedne 7 dopóki mi nie ukradli.

w październiku przeprowadzam się najprawdopodobniej do Anglii, a tam to często leje, więc się nie opłaca :) chyba, że przy okazji zainwestuje w jakiś zaj**isty parasol ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium