SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206485

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 579
bilans zerowy i te klimaty? a czy wtedy tempo spalania tkanki tłuszczowej nie będzie mniejsze? albo może zupełnie się zatrzyma?

"You can lick me where the good Lord split me"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
przy 1800kcal możesz mieć gorsze efekty niż przy tym zerowym bilansie, a do tej pory jaki utrzymywałeś bilans ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 579
no przeważnie własnie 300-600 kcal mniej jadłem. I to nawet nie z własnej woli, bo po prostu nie wiem jak zachowując proporcje BTW na lowcarbie zwiększyć kaloryczność do tych 2200 lub 2400 kcal.

"You can lick me where the good Lord split me"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 579
Kubeek, nie musisz wywalać owoców, jakieś zostaw, przynajmniej rano np. do płatków owsianych rodzynki, śliwki(dobrze regulują trawieie), truskawki itd. i okołotreningowo - po siłce banan. Owoce też potrzebne są. Oczywiście nie mówię tu o wielkich ilościach. Ja przynajmniej tak jem. Rano i po treningu.

"You can lick me where the good Lord split me"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
pora rano i po treningu też szczególnie istotna nie jest jak ktoś przekąsi jabłko czy pomarańczę w ciągu dnia nic się nie wstanie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
Witam. W dziale odzywianie nie moge sie doczekac odpowiedzi, takze tutaj ponawiam pytanie o j/nj. j/nj mam okno jedzeniowe pomiedzy 18, a 00 i niestety w tym semestrze wf mi dolozyli, ktory jest o 11:30. I teraz pytanie czy moge zrobic tak, ze pojde tam bezposrednio bez jedzenia, zjem przed ergowioslem bcaa i po i przetrzymam do 18? Czy wtedy musialbym zlamac ten model 18-00?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ja tam bym jadł jak trening ciężki.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 579
a jak sprawa z tym bilansem? jak mogę podbić kaloryczność zachowując BTW?

"You can lick me where the good Lord split me"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak chcesz podbić kcal to musisz podbić albo T albo W z powietrza się te dodatkowe kalorie nie wezmą. 5-)

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
A nie spowoduje to jakiegos takiego zalamania tych por? Wolalbym sie wlasnie przystosowac i trzymac niz pozniej na nowo ciagle ten glod cwiczyc ;p
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium