SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206476

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1172
Koniu151
Gooes
czy w redukcji można rano, do owsianki dorzucić garść suszonej żurawiny dla lepszego smaku ? Oczywiście wliczona w bilans ; ) . A jeśli żurawina odpada, to co innego ?



żurawina, ta, którą kupisz w sklepie to zaledwie 45-50% owoców, reszta to cukier, olej...


Czyli zupełnie odpada ? Bo nie wiem czy taka mała dzienna dawka cukru może mi zaszkodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
zależy ile to dla Ciebie garść, jak garść to 10g to ok, jak garść to 100 czy 50g to już nie bardzo.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1172
Czyli mogę dziennie wrzucać sobie łyżkę żurawiny, rodzynek i innych suszonych owoców do owsianki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Już otrzymałeś odpowiedź.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1100
czy mógłbym prosić o opinię w moim temacie? czekam na odpowiedź już dłuższy czas i nic :(
https://www.sfd.pl/Prośba_o_ocenę_diety_do_planu_treningowego-t961849.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
Siema, zaczolem ckd chce pojechac na nim do wczasow tj. 18.09 lece do Turcji gdzie wiadomo, obzarstwo i alkochol...i tu moje pytanko ile organizm potrzebuje zeby przestawic sie znowu na wegle, aby skutki wczasow nie byly zbyt mocno odczuwalne?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 827
https://www.sfd.pl/Kurczak_z_ryżem_i_warzywami-t941674.html  czy jedzenie przyrządzone wedlug tego przepisu moze stac w lodowce 3 dni, tzn np przygotowuje takie danie w niedziele i jem pon,wt,sr ??/ czy nadaje sie to do spozycia przez te 3dni??

Zmieniony przez - regenerar w dniu 2013-08-07 09:13:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5175
czy na redukcji moge uzywac maki pszennej graham ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Osobiście proponuje ograniczyć na ile to możliwe pszenicę z diety.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4444
Redukuję aktualnie na 190 B, 130 T, 100 W i chcę zrobic tydzień na 0 bilansie, bo redukcja stanęła, a nie chce więcej ciąc. Dodac tłuszczy czy węgli?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium