SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206490

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
nie ma różnicy, możesz jeść nawet biały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
produkty proponuję rozpatrywać pod względem wartości nie tylko BTW.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
czyli rozumiem, że 1:0 dla brązowego.
Może przesadzam, ale ja odczuwam różnicę po zjedzeniu ryżu basmati a naturalnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
jaką?
wiem koniu że można podzielić ryż na lepszy i gorszy pod względem wartości ale nie powiesz mi że normalny biały ryż jest aż taki zły i np. ktoś kto nie lubi brązowego/basmanti nie może zjeśc białego tylko wpychać do siebie to czego nie lubi i zobaczy wielkie zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
trochę słabsze uczucie jak po zjedzeniu słodyczy. Brązowy ma więcej błonnika i minerałów, jednak basmati wchodzi o niebo lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
u mnie brązowy ma wielki plus za to że zapycha i to jedyna różnica, ze białego moge zjeść 2 razy więcej niż brązowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11565
Koniu151
produkty proponuję rozpatrywać pod względem wartości nie tylko BTW.

A przeciez warszawski koks mowi,ze licza sie tylko kalorie i makroskładniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
nigdzie nie napisałem że liczą się tylko kcal i makrosy ale jedzenie tylko ryżu brązowego i banie się białego to już taka mała paranoja i oczywiście nie pisze tego do konia tylko ogólnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12761
Nie będę zgrywał specjalisty bo nim nie jestem ale różnica między np: brązowym ryżem a lodami (przyjmując że mają takie same BTW(wiem że nie mają)) to np ilość witamin, makro i mikro elementów oraz ilość błonnika. Dodatkowo po zjedzeniu słodyczy albo lodów za jakiś czas możesz poczuć głód lub w ogóle się nie najeść bo nie zawierają błonnika. Jeżeli raz na jakiś czas ktoś zje biały ryż zamiast brązowego to nic się nie stanie, nie umrze się od tego ani nie przytyje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
dokładnie, i jak ktoś dostarcza witaminy i makrosy organizmowi nie widze nic złego w zjedzeniu lodów, albo czegoś innego jak nie przekroczymy zapotrzebowania. nikt nie mówi że mamy jeść to codziennie i w każdym posiłku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium