SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206593

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
dzięki wielkie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
dziękując tylko robić mi roboty, bo przychodzi mi powiadomka i musze kliknąć w temat.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
dobra już nie będę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mam pytanie odnośnie deficytu tzn. jak zjem 1700 kcal a będę bardzo bardzo dużo się ruszać cały dzień tak że spale ok. 1200 kcal na aktywności fizycznej to czy takie coś będzie bezpieczne dla metabolizmu i dobre na spalanie tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3114
mam pytanko przy ostrym cieciu na low carb wiadomka zero energi i ochoty na nic;( nie mowie o trningu raczej o pracy po grzebie sie w niej jak mucha w smole pojdzie tak dalej to mnie wyj*****a macie jakies rady na zastrzyk energi przy cieciu
:(:(

"Na świecie tyle szmat,a podłoga nadal brudna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ile jesteś już na lc i redukcji ogólnie?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3114
16dni

"Na świecie tyle szmat,a podłoga nadal brudna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3114
16dni na lc

"Na świecie tyle szmat,a podłoga nadal brudna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
wiec moze dlugo sie adaptujesz, lub mocno zjechales z kaloriami?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3114
ok 500 kcal na oko bo nie mam wszystkiego z wagi, szczegolnie nosi na slodkie a to dziwne bo ogolnie bardzo malo jadlem slodyczy

"Na świecie tyle szmat,a podłoga nadal brudna"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium