SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208373

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5161
już lepszy będzie kefir n.p 2% albo maślanka niż mleko typu UHT ale pytanie czy lubisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4913
Kefir lubię i przykładowo do zalewania płatków owsianych czasem stosuję właśnie kefir/jogurt naturalny :). Jeśli chodzi o mleko to korzystałbym z niego bardzo rzadko - szklanka do ciasta naleśnikowego (naleśniki bardzo lubię, a na redukcji baaardzo nieczęsto zdarza mi się je robić tak czy siak).

"Zrób jednego dnia to, czego nikomu się nie chce,
a drugiego dnia będziesz mieć to, czego chcą wszyscy.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5161
to w.g mojego zdania skromnego spokojnie można góra ta szklankę do ciasta zapodać ale nie notorycznie oczywiście,osobiście też lubię nabiał mimo,że zdania są podzielone co do niego na redukcji,a raczej ze względu na posiadany % bf im niższy tym ponoć warto unikać,

Zmieniony przez - Pakero123 w dniu 2013-04-02 10:11:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4913
Nigdy nie byłem entuzjastą mleka, nigdy także nie robię cheat meali. I myślę, że dla świętego spokoju zamienię mleko na wodę przy robieniu ciasta. Ewentualnie proporcje 50/50, które też są dopuszczalne. W każdym razie dzięki za pomoc, pozdrawiam .

"Zrób jednego dnia to, czego nikomu się nie chce,
a drugiego dnia będziesz mieć to, czego chcą wszyscy.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5161
oczywiście chyba na zawody się nie wybieramy więc śmiem twierdzić,że śmiało można a 50/50 tymbardziej,powodzenia i pozdrawiam również:P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Wrukos
Nie mogę się ostatecznie ustosunkować w temacie mleka. Na pewno nie są zalecane jego ogromne ilości, ale ile mógłbym pić tygodniowo na redukcji mleka o zaw. tł. 2%? A może ta krytyka mleka to mit? Koniu, mógłbyś się wypowiedzieć? Pozdrawiam.



jak jesteś już na redukcji kilogramy lecą mimo mleka ilości X, to nie widzę konieczności zmiany tego zabiegu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Czy w dni, w które nie robię absolutnie nic (zero siłowni i aerobów) jest sens stosować low carb? Innymi słowy w tygodniu zbilansowana dieta, a w weekend dwa dni low carb?

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Tak, możesz stosować rotację węglowodanów w diecie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6388
Nie wiem czy to dobre miejsce do zadania takiego pytania, ale nie znalazłem "odpowiedniego" do tego działu.

Zjadłem dzisiaj ciut za mało węgli i chcę je sobie uzupełnić dwiema pomarańczami, niestety nie wiem czy w potreningu.pl ich wartość i kaloryczność dotyczy pomarańczy ze skórką czy bez skórki? Skórka w tych owocach jest dosyć ciężka, a ja staram się kaloryczność utrzymywać na tym samym poziomie każdego dnia, więc zależy mi na poznaniu odpowiedzi :)

@EDIT
Link do tych pomarańczy:
http://potreningu.pl/diety/produkty/839/pomarancza

Zmieniony przez - kamos1602 w dniu 2013-04-02 19:41:48

Zapraszam wszystkich do śledzenia mojej metamorfozy na:

http://www.sfd.pl/kamos1602__PROJEKT_MASA_-t899186.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
bez.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium