SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206566

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
czekoladka112
thx ;p czytałam gdzieś też że po dlugim odchudzaniu moze zajść "blokada metaboliczna" i mimo diety i ćwiczeń można też nie chudnąć?


załamanie metaboliczne -> google.
to nie przedszkole.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
duzy ciezar, krótkie przerwy, niska-stosunkowo niska ilosc powtorzen, serie i cwiczenia dobrane indywidualnie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 396 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7092
dzieki, czyli dobrze sie dzieje, bo ostatnio mialem rozterki nad treningiem silowym :)

a jeszcze jedno, wiem ze trening jest indywidualny. ale zaleca sie robic wiecej cwiczen mniej seri np 3 czy mniej cwiczen wiecej seri np 6 ?

Zmieniony przez - Neptys w dniu 2013-04-22 17:36:11

Nie próbuj zrozumieć
wszystkiego,
bo wszystko stanie się
niezrozmiałe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 327
Koniu151 podrzucił byś mi może jakiś art. albo strone o tym załamaniu metabolicznym bo jak wpisze w google to nic konkretnego nie wyskakuje :( z góry thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29716
Co mam zrobić, aby po skończeniu diety redukcyjnej, przejść i utrzymać się na nowym bilansie zerowym?
W chwili obecnej, bez liczenia kalorii jadam na "plus". Czyli coś jest nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Neptys nıe wıem co sie zaleca, mam wlasne opracowane systemy.xD

Czekoladka - probuj po angıelsku.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Hernal nıe rozumıem pytanıa.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 327
po ang. też nic szczególnego nie wyskoczyło tzn. wikipedia i jakiś artykuł o diete z livestrong :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29716
Domyślam się, że gdzieś popełniłem błędy podczas odchudzania.
W 4 tygodnie waga spadła mi o 3kg (woda,glikogen,tłuszcz,mięśnie)
W 2 tygodnie przybyło 5kg (woda,glikogen,tłuszcz).
Nie liczę kalorii. Rzucam się na jedzenie. W pasie przybyło 5cm. Po zjedzeniu obfitego posiłku, czuję się pełny, ociężały i nadal chce mi się jeść.
I nie wiem, czy mój organizm domaga się jedzenia, bo szuka witamin, czy o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 327
o adaptacji do niedożywienia też wyskoczyło jakieś forum pediatryczne tylko :/ kurcze.. :(
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium