SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208394

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
PETEK08
Koniu, czy są jakieś przeciwwskazania dietetyczne i suplementacyjne odnośnie niedoczynności tarczycy?


są.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 305
hey redukuje od wrzesnia i z 95 do 84 poszlo przy zachowaniu tego samego obwodu bica więc ogólnie chyba spada to co ma :) z odzywek tylko bialko na noc . Mam takie pytanie...leży już od gwiazdki paczka kreatyny i zastanawiam sie czy jest sens zrobić sobie cykl na redukcji ? czy szkoda tego i może jeszcze zrzucuc troche wagi i gdy przyjdzie czas na mase to wtedy? co mówicie? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
Koniu151
alpha89
Koniu151
to temt od pojedynczych pytan, nie oceniania diet, te oceniamy zgodnei z regulaminem.


Pytam o to jaki trening stosuje się do CC a nie czy dieta jest dobra. Posiłki, które wrzuciłem zawierają się w wytycznych CC.


przeczytaj opracowanie CC. Będziesz wiedział.


Zapodaj link jak możesz bo w tych opracowaniach co ja czytałem nie ma nic o treningach prócz tego żeby HC dać w dni treningów najintensywniejszych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
No wlasnie i nie ma konkretnego jednego treningu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 396 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7092
to ja powtórzę czyjes pytanie które już bylo w krosficie.

"Koniu, mam takie małe pytanko, da się zmniejszyć wywalony brzuch? tzn smalec schodzi z bebzona, ale jelita dalej wypychająna zewnątrz wszystko. Z tego co widziałem to twoi klienci nie maja z tym jakichś większych problemów. Możesz uchylić rabka tajemnicy?"


Zmieniony przez - Neptys w dniu 2013-05-19 12:43:10

Nie próbuj zrozumieć
wszystkiego,
bo wszystko stanie się
niezrozmiałe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
Koniu151
No wlasnie i nie ma konkretnego jednego treningu.


Nie szło tak od razu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
zawsze lepiej postawić na edukację.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Cześć, jestem na redukcji i trenuję triathlon.
Chciałem spytać jak się odżywiać przed mocniejszymi treningami oraz na nich?

Dzisiaj trening 132km trochę ponad 4h kręcenia

Przed treningiem owsianka + paczka ryżu brązowego
Na treningu 2 x snickers + puszka coli na coffe breaku
Po treningu 2 żele nutrend

Dobrze, czy tak nie będzie redukcja szła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Trenując triathlon i jedząc w ten sposób zajedziesz się bardzo szybko.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Co proponujesz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium