SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206260

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 305
może to nie jedno pytanie tylko wiecej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 305
przepraszam...juz pisze :1.co sadzicie o dodaniu do shake na wodzie na noc oliwy z oliwek? 2. pierwsze 10 kilo poszlo ok a teraz jest problem i sie zastanawiam czy to przez ta oliwe(na oko mala łyżka) czy to już czas zmienić trening obwodowy (4 miesiace) na jedna partie raz w tygodniu? 3. zjadając kalorie które wyliczyłem jedzenie konczy się np o 17...czy powinienem chodzić głodny mimo to czy coś zjeść i przekroczyć limit kalorii? 4. może ktoś wytłumaczyć krótko o co chodzi z tym oknem wyżej? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
jaka odżywka/spalacz będą najlepsze jeżeli nie chce podnosić ciśnienia/obciążać serca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
@simonnt
Okno jedzenia to okres, w którym możemy spożywać posiłki. W tym wypadku dotyczy modelu jedzenia IF, a dokładniej wersji JEM/NIE JEM. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to wpisz w wyszukiwarkę jem/nie jem lub poszperaj w internecie.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
Koniu lub ktoś obeznany może mi powiedzieć czy rzucenie palenia podczas redukcjii jest dobrym pomysłem? Aktualny bilans jest 3008kcal. Białko 196 Tł 126 węgle 291. Przyszły tydz obcinam 20g tł ( 10g oliwy z oliwek i 10g oleju lnianego). Ogólnie waga ładnie leci. Do końca redukcji zostało 8 tyg. Spadłem już 6kg w 4 tyg.
I nie wiem czy rzucać to palenie od poniedziałku czy lepiej się wstrzymać do końca redukcji i rzucić przy bezpośrednim masowaniu. Skończe na bilansie 2200kcal - 2000kcal i bd masował podbijając co tydzień o 100 kcal. Czy to wszystko ma sens?
Potrzebuje konkretnej odpowiedzi.
Ps
Dylemat taki bo bardzo mi zależy aby schudnąć na razie a potem mogę tyć i tyć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Zacznij rzucać jak zaczniesz wchodzić na mase i pilnuj żebyś miał przy sobie dobre żarcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118
Cześć. Mam pytanie dot zapotrzebowania na kalorie BMR. Jaki ustawić parametr aktywności we wzorze na BMR jeśli w tym miesiącu odbywam praktykę w warsztacie samochodowym (niecałe 8 godzin) + godzinne wolne bieganie codziennie??. Zaliczam się do bardzo dużej aktywności, czy dużej?? pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
tak dla pewnosci- rzepakowy do smazenia na redukcji chyba nie zaszkodzi co?

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4208
StakeMan
Koniu lub ktoś obeznany może mi powiedzieć czy rzucenie palenia podczas redukcjii jest dobrym pomysłem? Aktualny bilans jest 3008kcal. Białko 196 Tł 126 węgle 291. Przyszły tydz obcinam 20g tł ( 10g oliwy z oliwek i 10g oleju lnianego). Ogólnie waga ładnie leci. Do końca redukcji zostało 8 tyg. Spadłem już 6kg w 4 tyg.
I nie wiem czy rzucać to palenie od poniedziałku czy lepiej się wstrzymać do końca redukcji i rzucić przy bezpośrednim masowaniu. Skończe na bilansie 2200kcal - 2000kcal i bd masował podbijając co tydzień o 100 kcal. Czy to wszystko ma sens?
Potrzebuje konkretnej odpowiedzi.
Ps
Dylemat taki bo bardzo mi zależy aby schudnąć na razie a potem mogę tyć i tyć .


Polecam przeczytać książkę Allen Carr Jak skutecznie rzucić palenie- wyjaśnia pewne sprawy zwiazane z rzuceniem, mi pomogła rzuciłem 1,5 roku temu i jakoś nie mam ochoty wracać. Pamiętaj na rzucenie palenia jest tylko wtedy pora, kiedy tego naprawdę chcesz. Może brzmi to bardzo naiwnie, ale ja się przekonałem że tak jest. I gadanie o silnej woli na nic się nie zda, bo nie jest potrzeba do rzucenia. Powodzenia

"Go Train, or go Home"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie pytanie: spotkałam się z teoriami że w okresie dojrzewania pewne hormony mogą powodować że osoba mimo że nie objada się niezdrowym żarciem i ma troche ruchu może być nieco pulchniejsza z powodu hormonów a później zeszczupleć i że przez hormony redukcja w okresie dojrzewania może być utrudniona. Czy jest w tym prawda?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium