SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207333

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 346 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7417
nawet warto dodac, gdy wegli nie jest za duzo przy redu ? z 250 max, jakie dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
dwki o3 są zależne od ich ilości w dicie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 346 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7417
jezeli mozna powiedziec jest ich brak to ile dac i w jakich porach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
to zacząć jeść tłuste morskie ryby, bo jak brak 03 to i brak kilku istotnych składników w diecie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3887
Mam budowę endo, czy możliwa będzie redukcja, nawet taka bardzo stopniowa np 1-2kg tłuszczu w miesiąc na samej diecie i bez aerobów? Jeśli tak czym się zainteresować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 441 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10054
Witam - mam szybkie pytanie: Spalacz Man Scorch wypadają mi 2 dawki rano i przed treningiem. Rano brać na czczo czy do jedzenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Witcher666
Mam budowę endo, czy możliwa będzie redukcja, nawet taka bardzo stopniowa np 1-2kg tłuszczu w miesiąc na samej diecie i bez aerobów? Jeśli tak czym się zainteresować?


na samej diecie bez aerobów się da, aeroby nie są żadną koniecznością. jednak nie bardzo rozumiem drugą część pytania.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Rhu
Witam - mam szybkie pytanie: Spalacz Man Scorch wypadają mi 2 dawki rano i przed treningiem. Rano brać na czczo czy do jedzenia?


mozesz do jedenia.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3887
Koniu- chodzi mi o artykuły na ten temat bo wiem co robić z normalą redukcją a to więcej aero, mniej jedzenia itp ale o takiej metodzie nie mam dużego pojęcia więc jeśli możesz to zarzuć artem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
filozofii tyle, że inaczej dobierasz kaloryczność nic więcej, aeroby nie są jakimś świętym punktem wokół którego buduje się strategie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium