SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206515

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
bcaa starczy, jednak nie szedłbym w długość aerobów, a w interwały.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 299 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
Owszem, to co mówisz ma sens. Jednak również zależy mi na wynikach w bieganiu, nie obejdzie się to obojętnie na masie mięśniowej jednak chciałbym sie w maxymalnym stopniu zabezpieczyć.

Czubeeeeeeeeeeek

...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 299 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175

Czubeeeeeeeeeeek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
kilkadziesiąt munut biegu to nie maraton, by się o to martwić.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 299 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
Gdzieś usłyszałem że dobrze jest biegać z pulsometrem i utrzymywać go w odpowiednim dla swojego wieku zakresie. Dla mnie wyszłoby to około 137 i no cóż, byłoby to takie mocno naciągane 9km/h. Jest sens się tego trzymać?

Czubeeeeeeeeeeek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
ja zacząłem biegać z pulsometrem i ogólnie wyszło, że begam za szybko i to o wiele. I teraz dylemat bo, żeby móc biegać w odpowiednim tętnie to praktycznie musze truchtać bardzo powoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
pulsometr jest dobry dla maratończyków i innych tego typu dyscyplin.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
haha czyli dziś idę bez... ale ogólnie dobrze sprawdzić Sobie co i jak bo dużo rzeczy mi się wyjaśniło i teraz mam jakieś obeznanie :D
że np. jak jadę rowerem to mam odpowiednie tętno czego bym się nie spodziewał, że jak bardziej podeptam na pedały to coś takiego wyjdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10097
czy jaja sadzone smażone na PAMie+ makaron mogą być jako po treningowy na redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
mogą.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium