SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206502

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10743
witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10743
witam
jestem na IF i trenuje raczej po godz 19.00 i w zwiazku z tym mam pytanie... lepiej zjesc cos przed treningiem czy wydluzac post do ponad 20 godzin i zjesc np dwa posilki po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Zjedz przed treningiem.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Nie wiem czy dobrze wybrałem ale to w końcu szybkie pytanie na temat odchudzania.
Jestem na diecie od jakiś 3 miesiecy i zdecydowalem sie na jakis wspomagacz, a dokladnie ActivLab ThermoGenic 120 kaps (polecił mi go sprzedawca) i powiedzial zeby jesc 2 kaps rano i ewentualnie 2 przed treningiem, tylko nie powiedzial czy rano przed czy po sniadaniu i w jakim odstepie czasowym?

Zmieniony przez - Michau26 w dniu 2013-07-22 23:46:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy moge potraktowac kolacje jako posilek potreningowy i zjesc w niej sporo wegli w tym jakis owoc jesli trening robie o 19?

I jeszcze 2 pyt. Czy jesli robie trening (11km bieg) 3 godz po obiedzie ktory jest dosc obfity w wegle to nie pogorszy/spowolni to efektow redukcji?

Zmieniony przez - runningisfun. w dniu 2013-07-23 09:45:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
a ja zapytam tak: wszyscy piszą że na diecie Low Carb trzeba wegle przed treningiem zjesc by miec sile na trening, ale z drugiej strony trzeba robic aeroby po treningu gdy nie ma glikogenu we krwi. Czy wiec przez zjedzenie wegli zlozonych przez treningiem mozna mieć problem z wypaleniem glikogenu (dla potrzeba skutecznych aerobów po treningu) ? A jesli jeść te wegle przed treningiem to lepiej zlozone czy proste (proste krócej "siedzą" we krwi) ?

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Michau26
Witam. Nie wiem czy dobrze wybrałem ale to w końcu szybkie pytanie na temat odchudzania.
Jestem na diecie od jakiś 3 miesiecy i zdecydowalem sie na jakis wspomagacz, a dokladnie ActivLab ThermoGenic 120 kaps (polecił mi go sprzedawca) i powiedzial zeby jesc 2 kaps rano i ewentualnie 2 przed treningiem, tylko nie powiedzial czy rano przed czy po sniadaniu i w jakim odstepie czasowym?

Zmieniony przez - Michau26 w dniu 2013-07-22 23:46:35


bez znaczenia.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
runningisfun.
Czy moge potraktowac kolacje jako posilek potreningowy i zjesc w niej sporo wegli w tym jakis owoc jesli trening robie o 19?

I jeszcze 2 pyt. Czy jesli robie trening (11km bieg) 3 godz po obiedzie ktory jest dosc obfity w wegle to nie pogorszy/spowolni to efektow redukcji?

Zmieniony przez - runningisfun. w dniu 2013-07-23 09:45:44


możesz.

aeroby nie są na tyle istotne by miało to większe znaczenie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
szosiu
a ja zapytam tak: wszyscy piszą że na diecie Low Carb trzeba wegle przed treningiem zjesc by miec sile na trening, ale z drugiej strony trzeba robic aeroby po treningu gdy nie ma glikogenu we krwi. Czy wiec przez zjedzenie wegli zlozonych przez treningiem mozna mieć problem z wypaleniem glikogenu (dla potrzeba skutecznych aerobów po treningu) ? A jesli jeść te wegle przed treningiem to lepiej zlozone czy proste (proste krócej "siedzą" we krwi) ?


skąd stwierdzenie "Wszyscy", bo osoby ktore mają coś ciekawego do powiedzenia tak tu na pewno nie piszą.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
Masz racje Koniu , źle sie wyraziłem, ale jest spora grupa ludzi co tak piszą. Wiec jak to jest, bedzie glikogen po treningu wypalony czy nie gdy spozyjemy zlozone czy lepiej proste ?

Live is too short to be small

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium