SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208485

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 333 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8665
Wiec jak ? A te grahamki ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
grahamki odpadają.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
Hej wszystkim, wiecie może jak profesjonalnie nazywa się stojak, na którym umieszcza się sztangę do przysiadów? to jest takie coś, że ten stojak/przyrząd kładziemy na barkach wokół karku, a sztangę utrzymujemy za pomocą rąk z przodu.
Nie wiem czy ktoś zrozumie to moje masło maślane, ale jeśli tak to proszę o odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
najlepiej wklej foto.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
Coś takiego jak w tej maszynie, tylko, że w wersji manualnej- sztangę zaczepiamy z tyłu i trzymamy to za rączki z przodu.

Widziałem takie coś na jakimś amerykańskim filmiku i teraz go nie mogę znaleźć. To samo ze zdjęciem, nie mogę nic podobnego wyszukać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
akuratnie to jest maszyna do robienia łydek

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
Tu nie chodzi o to czy to jest maszyna do łydek czy innych rzeczy, ale chodzi o ten uchwyt/stojak ( nie wiem jak to nazwać ), który leży na barkach wokół szyi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
hack maszyna?

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
micrac91 - Że tak zapytam, po co Ci to?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium