SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207353

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
w temacie który założyłeś wklej zdjęcie, razem z resztą wymaganych rzeczy.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
Ponawiam ;)

Siema, zaczolem ckd chce pojechac na nim do wczasow tj. 18.09 lece do Turcji gdzie wiadomo, obzarstwo i alkochol...i tu moje pytanko ile organizm potrzebuje zeby przestawic sie znowu na wegle, aby skutki wczasow nie byly zbyt mocno odczuwalne?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
Pytanko podobne ale bardzo aktualne. Czy jest sens w dniu wesela w godzinach rannych zaserwowanie skromniejszych posilkow z mysla o wieczornym obzarstwie? Podczas redukcji. Na weselu oczywiscie jako gosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Jeśli celem tego zabiegu, jest zmieszczenie w siebie większej ilości żarcia na weselu - to tak W innym przypadku niespecjalnie bym się tym przejmował, chyba, że na chodzisz na wesela co 2 dzień

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
Siema macie jakieś sposoby na zastój na redukcji jestem na lc(sprawdzonej w dziale odchudzanie) i obwód pasa nie spada od 2 tygodni ściełem 100 kcal nic nie dało dodałem aerobów też nic, biore też lipoburna

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2013-08-08 11:59:23

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
kiedy przerwa ostatnia?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
przerwy nie było miałem dużo do zrzucenia, udało się zrzucić koło 20 kg w 18 tygodni , zaczynałem od 2g węgli/kg teraz tylko w potreningowym 50 g ryżu lub kaszy, miałem w planach zejść jak najniżej z poziomem tłuszcze do połowy września a potem powoli dodać węgli i wejść na diete masową.

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2013-08-08 12:41:38

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
więc czas na przerwę, 2 tygodnie po takim okresie proponuję.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
czyli w czasie tej przerwy nie trenować na siłce i nie robić aerobów i dodać węgli ?

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
tak, nie trenować. bilans daj na 0.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium