SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206484

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8097
Koniu pozwól że zacytuje twoją wypowiedź z jednego postu "tyle, że Ty nie masz tyle tłuszczu by zalewało Cię specjalnie na masie, powiedziałbym, że nie masz tłuszczu i mięśni, a więcej mięśni = mniej tłuszczu, patrz w tą stronę."

Moje pytanie dotyczy tego czy jest właśnie jakaś zależność pomiędzy poziomem tkanki mięśniowej i tłuszczowej, tzn czy łatwiej organizm sobie radzi z redukowaniem tłuszczyku przy wyższej masie mięśniowej (nabieramy trochę więcej masy kosztem BF=~15-20 i dopiero redukujemy) czy może przy niskim poziomie BF=~10 lepiej budujemy suchą masę i mniej nas zalewa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
niższy bf - łatwiej o czystą masę, więcej mięśni - łatwiej spalać tłuszcz.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
Spytam po raz 3 bo cały czas ląduje na końcu mój post:

Siema, zaczolem ckd chce pojechac na nim do wczasow tj. 18.09 lece do Turcji gdzie wiadomo, obzarstwo i alkochol...i tu moje pytanko ile organizm potrzebuje zeby przestawic sie znowu na wegle, aby skutki wczasow nie byly zbyt mocno odczuwalne?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
bo nie bardzo wiadomo o co Ci chodzi.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4444
Redukuję na 190B 130T 100W. Chcę zrobic 1-2 tygodniową przerwę na 3000-3300 kcal. Bilans 190B 100T 300-400W będzie ok, czy za duzy skok z węglami w krótkim czasie? Druga opcja to zostawic te 100W, ale dołożyc resztę energii w tłuszczach. A może jeszcze inaczej? Temat z dietą, treningiem i ankietą zrobiłem, ale nie uzyskałem odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, mam takie pyt. mianowicie czy jak sie kiedyś w życiu popełniło totalną głupotę i zabrało za odchudzanie bez totalnego pojęcia o tym (1200-1400 kcal przez prawie 3 mies a potem tydzień wyjazdu i +4kg na wadze; wiem ze czesc to woda itp. i później cze 1,5 mies. 1200kcal) i dostało sie kopa w dupe od organizmu bo sie waga zatrzymała a nawet o 0,5 kg poszła w góre podczas końcowego okresu tego głupiego odchudzania na tych 1200 kcal i wróciło się do wagi wyjściowej to czy taki ktoś jest już na przegranej pozycji i juz raczej szczuply nie bedzie bo organizm sie tak wycwanił żeby nie oddawać tłuszczu? Zrobiłam głupote bo zabrałam się za to bez pojęcia, teraz juz wiem jak to było ugryźć dzięki sfd i potreningu ale boje sie że o byciu szczupla przez moja glupote moge juz zapomniec :( dodam że od marca skończyłam tą głupotę i odżywiam się normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Wklej jak się odżywiasz normalnie od marca.
Na Twoim miejscu biorąc pod uwagę brak korzystania z dietetyka (który na pewno zrobiłby to lepiej) - ustaliłbym zapotrzebowanie, odciął ze 300 kcal, ułożył proporcje BTW, trening i tyle. I nie przejmował się tym co będzie przez pierwsze 2 tygodnie.

Monitorując wszystko.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2013-08-09 02:47:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
Koniu chodzilo mi o to że bedac w ketozie do okresu wczasow i tam nagle codziennie ladowac wielkie ilosci wegli to zalabym sie pewnie jak swinia po tygodniu. Dlatego pytam ile wczeaniej wyjsc z ketozy (przejsc najpierw na LC?) zeby odganizm nie przezyl szoku

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Detoxik; mój przykładowy dzienny jadłospis:









Jeśli chodzi o słodycze itp to czasem w weekend wpadnie jeden naleśnik albo kawałek domowego ciasta czy 2 gałki lodów ale nie zdarza się to częściej jak 2x w tyg i porcje tego nie są duże.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8097
Ok, dzięki za odpowiedź, czyli w sumie czasami nie opłaca się robić już redukcji przy zbyt małej ilości mięśnia. Pozostaje jedynie kwestia kiedy ta ilość jest odpowiednia ale to chyba każdy sam sobie musi odpowiedzieć bo raczej liczba BF nam tego nie powie prawda ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium