Katie Dunlop to certyfikowany trener personalny z Kalifornii. Stworzyła społeczność Love Sweat Fitness, która skupia osoby dbające o zdrowie i które interesują się fitnessem. Obecnie wszystko się kręci głównie na jej kanale na YouTube, który subskrybuje obecnie ponad 300 tysięcy osób.

https://youtu.be/Rx6QEbnfpSw

Katie swoją przygodę rozpoczęła po koledżu, kiedy zorientowała się, że ma 20 kilogramów nadwagi. Co miesiąc stosowała inną dietę, która okazywała się porażką i kiedy dobiegała końca, jej waga znowu skakała do góry. Z tego względu jej uwaga zawsze była skupiona na wyglądzie, a widząc zerowy progres, po prostu jadła więcej i doświadczała efektu jo-jo. Pewnego dnia, kiedy była już bardzo zmęczona takim szarpaniem się sama ze sobą, postawiła sobie kilka celów: dołączyła do grupowych zajęć z fitness, odpowiednio ułożyła dietę i postawiła na budowanie pewności siebie i samoakceptacji. Po jakimś czasie zrobiła certyfikat instruktora yoga sculpt. Okazało się, że uczenie innych daje jej dużą satysfakcję i przyjemność.

Oprócz jogi, Katie rozpoczęła treningi na siłowni. Dodatkowo, kiedy na jej talerzu zaczęły się pojawiać warzywa, zdrowe proteiny i tłuszcze, okazało się nagle, że zniknęły gdzieś bóle głowy, a wieczne zmęczenie zastąpiły wybuchy energii. Waga zaczęła pokazywać 20 kilogramów mniej. Katie skupia się na treningach kondycyjnych i siłowych, chętnie biega i lubi HIIT. O swojej codziennej drodze zdrowia opowiada na profilu Instagramowym, gdzie ma już ponad 270 tysięcy fanów. A jej zdjęcia sprzed przemiany i obecnie naprawdę zachęcają do tego, aby coś zacząć ze sobą robić. A was zmotywowały?

Komentarze (1)
domosos

Bardzo przyjemnie wygląda.

0