SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 660075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887281
Jak co miesiac. Lipidy, cholesterol, i krew Delikatnie wyniki niektóre wyższe ale bez tragedii
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887281


Środa/Czwartek

Wczoraj dość późno wróciłem do domu tak więc nie było już czasu aby machnąć wypiskę.
Nadrabiam więc dziś. W dniu wczorajszym po pracy sporo rzeczy było do ogarnięcia i wieczorem wpadł trening więc nawet nie wiem kiedy wczorajszy dzień zleciał jak szalony. Wpadła też wizyta kontrolna u lekarza z racji leczenia głowy itp no i w sumie goi się całkiem nieźle aczkolwiek trzeba jeszcze drobną kosmetyką w postaci nacinania i czyszczenia ostatniego ropnia który nie chce do końca zniknąć. Mam cichą nadzieję, że po tym zabiegu do końca roku już wszystko zagoi się jak trzeba



W dniu dzisiejszym prawie, że totalny odpoczynek ponieważ do biura dziś nie idę więc będzie można się poświęcić regeneracji.
W planach może jakiś spacer ewentualnie basen ale to kwestia jeszcze do przemyślenia



Środa

PULL

1. Wiosłowanie wąsko nachwytem.
2. Podciąganie nachwytem szeroko.
3. T-Bar Row
4. Ściąganie do klatki chwytem neutralnym.
5. Szrugsy ze sztangą z przodu.
6. Odwrotny butterfly
7. Uginanie młotkowe.
8. Herkulesy.
9. Uginanie nachwytem.
10. Kółko na brzuch.
11. Plank


Po treningu 30 minut cardio

Czwartek

Totalny off od treningu z rana wpadło tylko cardio na czczo.

Na czczo 30 minut cardio
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887281


Piątek
Czyli dla mnie rozpoczęcie weekendu Wolne dziś od pracy co poskutkowało tym, że trening zrobiłem wcześniej i pospałem trochę dłużej
Popołudnie spędzam na leniuchowaniu i odpoczywaniu
Ogólnie samopoczucie dziś jakoś mega na plus i chęci do życia jak by większe



Trening wszedł dziś mega konkretnie Fajnie pompowało, ciężary na plus, forma też już jakoś zaczyna wyglądać nic tylko się cieszyć jeszcze trochę i będzie można być zadowolonym
W sumie wrzuciłem foto na insta to i tutaj się podzielę bo nie każdy ma insta i nie każdy mnie śledzi



PULL#2

1. Wyciskanie na płaskiej.
2. Wycikanie wąsko.
3. Wznosy bokiem na maszynie.
4. Przyciąganie sztangi do brody.
5. Rozpiętki skos dodatni na bramie.
6. Wznosy hantli naprzemiennie.
7. Prostowanie rąk z kablem z dokręceniem nadgarstka.
8. Wspięcia na palce siedząc.


Po treningu 30 minut cardio
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887281
Na triceps :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
i napisales pull
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
A pull to by nie było na barki coś jak military ze sztanga tylko wężej łapane?
Troche mnie nie było i już myślałem że jakiś nowy wariant robisz ze najpierw normalne wyciskanie, a potem jeszcze wąskie w celu poprawienia środka klaty ale po focie widać ze akurat środek masz bardzo dobry.


Edit: dopiero zobaczyłem poprzednia stronę gdzie masz ćwiczenia na barki. Ogólnie to dziś zobaczyłem ten dziennik i przeczytałem tylko pierwsza i ostatnia stronę


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2018-08-24 17:59:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
pull to by nie bylo wyciskania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887281
Yeblem sie tam mialo być push:D słuszna uwaga! :d Oj tam Push czy Pull :D widać ćwiczenia i progress a nazwy zostawmy szamanom instagramowym xD @Salvatore - miło mi wiec powitać takiego doświadczonego dzika
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium