SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 659980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
w ndz treningu u Przemka? to może i ja bym wpadł, w końcu to będzie mój drugi dzień wolny od pracy od... początku stycznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887274
U Przemka ale raczej bez Przemka xD i nie wiem o której dokładnie bo jade pociagiem x)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21565 Napisanych postów 30794 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870579
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
lasican1
U Przemka ale raczej bez Przemka xD i nie wiem o której dokładnie bo jade pociagiem x)



a w wolnym tłumaczeniu - my robimy, ale Ty spyerdalaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887274
Gdzie tam jak chcesz to pewnie ze wpadaj zawsze raźniej xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
Czy LC czy hc i tak tu jest tak ładnie kolorowo
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Kiedyś obowiązkowo muszę zaliczyć z Wami ustawke treningową jeżeli oczywiście nie będziecie mieli nic przeciwko
Może po MP coś by się udało wymyśleć w Kielcach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887274


Witam elitę!
Sobota - mimo wczorajszych przeciwności losu dzisiejszy dzień mega pozytywny! Po pierwsze spałem prawie do godziny 10:30 co dla mnie to rzadkość Wstałem wypoczęty, pełen energii do życia i przede wszystkim chęci więc trzeba było to wykorzystać i mimo braku treningu dziś dzień mega produktywny!
Z samego rana zakupy i trochę dźwigania x) bo dziwnie tak jakoś bez auta ^_^
Wróciłem do domu pokrzątałem się po kuchni i stwierdziłem, że zrobię żonie niespodziankę i poprawie humor jak wróci wieczorem i wysprzątałem całe mieszkanie od a do z łącznie z układaniem w szafie i innymi takimi duperelami. Po wszystkim nastało już popołudnie i to był czas dla mnie i tylko dla mnie ogladając relację z Wielkopolski trochę czytałem książki, wpadła też jakaś drzemka ogólnie totalny luz i odpoczynek!
W sumie teraz po ogarnięciu też siebie znalazłem chwile czasu na wypiskę i lecę przed TV odpalić jakiś serial a niebawem do spania bo jutro wycieczka do warszawy! Oby pkp mnie nie zawiodło



DNT



Dzisiaj w kuchni mi się lekki master chef odpalił za bardzo ze swoim makro kombinować nie miałem co ale jednak wyszło nie najgorzej a przede wszystkim smacznie

Omlet z piersią z indyka i camambertem.
Kotlety z indyka z orzechami włoskimi.
Faszerowana cukinia i papryka mięsem drobiowym z mozzarellą.
Omlet białkowy z masłem orzechowym.










A przede mną jeszcze lody białkowo-kokosowe Które jeszcze trochę muszą poleżeć w zamrażalniku Na kolację jak znalazł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887274
big ron
Kiedyś obowiązkowo muszę zaliczyć z Wami ustawke treningową jeżeli oczywiście nie będziecie mieli nic przeciwko
Może po MP coś by się udało wymyśleć w Kielcach


No ja w kielcach planuję się pojawić! Z racji tego, że mam rzut beretem :D tak więc gdyby coś! To wal śmiało ja zawsze chętny :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
Dobra dawaj foty końca redukcji opisuje plan na masę połowa działu na to czeka

MASA MASA MASA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium