SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dmq92 - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 314837

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No ja albo dragi albo zarcie w opor dlatego mam takie zaburzenia. Ale od lat juz na prostej. z jakimś tam wyskokiem co jakiś rok moze ale w sunie juz tez z 2 lata nic. I nie chce
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ok plan jest taki. 3 dni off od cardio. Jutro pull a w pon refeed i push. Nie chce refeeda robic w wolny dzien od pracy bo moge nie wyhamowac. Pojdzie czysto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41868
Cholera nie wiem co to ,za moich czasow to byl kartonik, na nim baba na rowerze i siup pod jezyk,ale te draze to niewiem co to ( domyslac sie moge tylko :),oswieci kto?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Osobiście nie mogę ogarnąć jak ludzie mogą się w to "wj**ać" i bawić się w to częściej niż raz na jakiś długi czas. Może to kwestia towarzystwa, albo brak świadomości albo coś innego. Nie wiem. Ja pierwszy raz spróbowałem bo pomyślałem, że k***a, kiedyś będę miał dzieciaka to muszę sprawdzić jak po tym jest. Większa szansa, że poznam po nim (moja matka i siora np. w ogóle nigdy nie ogarnęły, że paliłem zioło) no i jak już gadać o tym to nie "TO JEST ZŁE, ZABIJA I Ch** NIE BIERZ" bo szansa, że weźmie wzrośnie. Zobaczyłem i...nagle okazało się, że 90% osób z którymi się zadaje, nawet sportowców ma za sobą kilka razy Ogólnie do dupy. Jakieś zjazdy, depresje, anhedonia, podejrzliwość. Nigdy więcej tego chuystwa hcp - pixy ekstazy.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41868
czyli dobrze wykminilem,kiedys to byly kartoniki,2 razy bralem i zabawa byla zaj**ista ,ale sport mi dupe ratowal,wszyscy na impreza ,ja sport..raz na jakis czas cos bylo to znajomi sie cieszyli i byly tylko teksy -.O JEST :):)-dobre czasy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Jak się można w to wj**ac ?
Bierzesz dla siebie .
- po co mam za to płacić . Wezmę więcej Bede miał za free . Bierzesz 10 później 100 na kończy kg . I tak to wyglada . Jak sam z tego korzystasz , nigdy nie wydajesz na +.
2

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
dmq92
Ja wynioslem rodzicom pol domu. Nawet kase na wegiel ukradlem. Wstyd w ch**.


Najgorszy przebiles mnie, tez swoje wj**alem, kasy nie zlicze.
Kij z tym wazne ze na prostej jestesmy wszyscy. Teraz sport i mam nadzieje ze ta zajawka to dozywotnio, jak zdrowie pozwoli.


Zmieniony przez - acidm w dniu 5/2/2020 4:05:35 PM
3

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
hcp
czyli dobrze wykminilem,kiedys to byly kartoniki,2 razy bralem i zabawa byla zaj**ista ,ale sport mi dupe ratowal,wszyscy na impreza ,ja sport..raz na jakis czas cos bylo to znajomi sie cieszyli i byly tylko teksy -.O JEST :):)-dobre czasy:)

Raczej źle. Kartoniki to było LSD tzw kwasy i tam właśnie były rowery np. Tutaj to tablety, extasy. Ekspertem nie jestem ale tak jak Cayek w imię nauki coś tam sprawdzałem


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2020-05-02 18:04:37
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402507
Nie ma się czym chwalić ale też nie ma co świętego udawać i umoralniac pozniej wszystkich.. jeden będzie na tyle świadomy że od imprezy , raz kiedyś weźmie, inny na odwyku skończy i w końcu na prostą wyjdzie , inny tule szczęścia mieć nie będzie..
Kto ma już to za sobą to tylko się cieszyć że na ludzi wyszedł
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41868
ryba266
hcp
czyli dobrze wykminilem,kiedys to byly kartoniki,2 razy bralem i zabawa byla zaj**ista ,ale sport mi dupe ratowal,wszyscy na impreza ,ja sport..raz na jakis czas cos bylo to znajomi sie cieszyli i byly tylko teksy -.O JEST :):)-dobre czasy:)

Raczej źle. Kartoniki to było LSD tzw kwasy i tam właśnie były rowery np. Tutaj to tablety, extasy. Ekspertem nie jestem ale tak jak Cayek w imię nauki coś tam sprawdzałem



Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2020-05-02 18:04:37


Rzeczywiscie,baby na rowerze to bylo LSD,chyba stary juz jestem :):) ,jak juz mi sie lsd z extasy myli :):)
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konrad - Przygotowania do debiutów w TSK w Łodzi 14-15.12

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium