SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Rumcajs podsumowanie redukcji 2015 str 291

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264081

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja co prawda na publicznej siłce nie ćwiczę, ale ze znajomymi w szkole jak gadam to teorie śmieszne mają. Najlepszy jest gość "liczy się siła", ale szkoda, że tylko na klatę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
u mnie tragedia, podejrzewam, ze chca zagadywac po prostu do kobity w weekend postaram sie skleic jakies podsumowanie okresu masowego jak sie uda czasowo wyrobic:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Tomku trza bylo powiedziec, znawcy wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Nie ma co się przejmować. W sumie tak sobie pomyślałem, że gość z którym ćwiczę to przecież jest takim wielkim chodzącym zbiorem mitów i mądrości Ale to szkoda słów i musiałbym książkę wydać by to wszystko opisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Wszędzie są tacy, czasem wyprowadzam jednego z błędu przez co trening zajmuje mi 2x dłużej a czasami nawet nie warto bo to jak grochem o ścianę.

A jak widać chcieli się popisać przed kobitką ;)

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
szkoda w ogole czasu wdawac sie w dyskusje, nie przetlumaczysz nic
ja wychodze z zasady, ze jak ktos mnie nie pyta, to sie nie wdaje w dyskusje, bo przegram,
zniszcza cie doswiadczeniem na swoim poziomie:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
bebolek
A jak widać chcieli się popisać przed kobitką ;)



no popisal sie, jak pokazalem pozniej kobicie, ze podciaga sie na maszynie z takim samym obciazeniem jak ona
to taka maszyna gdzie dokladasz ciezar ktory ma pomagac ci podciagnac cialo w gore.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja nawet jak z kimś gadam bo czasem ćwiczę na publiku to mówię żeby poczekał bo muszę zrobić serię i tyle Trening się wtedy nie wydłuża aż tak
Oni na maszynie się podciągali i omawiali rolę najszerszego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
tez wlasnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Raz do mnie podbija gościu i pyta dlaczego wyciskając na barki opuszczam ramiona tylko do kąta prostego, jak bym opuszczał niżej to bym bardziej rozrywał mięsień - po czym widziałem jak robił ściąganie wyciągu górnego gdzie ruch wynosił jakieś 5-10cm, analogicznie z wyciskaniem na płaskiej

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[DT] Kacper95 Vs Czesiek 43 W pogoni za hardkorową masą str 68 foty

Następny temat

[DT] Małolat masa masa

WHEY premium