SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Dideek & Fitnesska - Road To Cheat

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 274628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
a)Recomp
W DT budujemy, w DNT redukujemy
b)Co by nie ulewało za mocno
c)Utrzymanie jakiejś tam wrażliwości insulinowej [tym bardziej przy takim bf%]
[ b) i c) sprowadza się do a) ]
Docelowo bym mógł nawet jeść DT/DNT 4000/2000
Ale pewnie powyżej 3kkcal nie wskoczę. Zobaczymy co to będzie. Planowo od kwietnia redukcja c.d. [co by się na matury w garnitur zmieścić], a co z tego będzie nie wiadomo.
Tymczasem Liczę na odpowiedź kogoś kompetentnego

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Fatu można nabrać i przez jedną noc jak się dużo poje bo komórki tłuszczowe tak szybko nie umierają i łatwo je wypełnić na nowo :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28471
Niby cos w tym jest ale spora rozbieżnośc dla mnie. Od kwietnia redu? A gdzie challenge do 100 w pasie rob masę bo znikniesz przy swojej fitnesce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
Ona teraz tnie, więc u niej coraz bardziej sucho.
A z innej beczki - jeżeli rano nie wstawi wypiski [a teraz śpi] to stawia mi browara

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327

Kochanie, obiecuje, że po moich zawodach postawię ci browara tak czy inaczej, troche mnie nie bylo, zaraz lece na trening, a wypiska ponizej.

Rano: FBW, Wieczorem: aeroby na orbitreku 35 minut


Brak











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Nie nie wierzę, to znaczy ja rozumiem że tłuszcz się zrobi w noc, czy 3 dni, ale nie wierzę by to była jakkolwiek zauważalna ilość. Jak przychodzi tu ktoś ogarnięty może niechętnie wypowie. Bo te kilogramy tluszczu w 3-4 dni to wygląda mi na fantastykę...

Ale ciekawi mnie jaki tu wyjdzie recomp. Kiedyś pisali, że takie cos to tylko na koksie. Mam nadzieję że będzie szła sucha masa bo to daje jakieś nadzieję i dla mnie;) Pisałeś gdzieś swoje maksy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
Nie pisałem maksów, bo nie ma czego pisać
Kiedyś dźwignąłem 110kg w MC, w przysiadzie chyba 80, a w WL nie dałem rady nigdy powyżej 75.
Teraz by były to mniejsze ciężary. Nie lecę na obciążenia

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
Fitnesska kontuzja najprawdoprawdopodobniej. Z relacji: strzyknęło coś w lędźwiowym i ból poszedł do całości prawej nogi. Nie może się schylić.
Czekam na relacje, co dalej. Trochę zmartwiony..

@
Przeciążony lędźwiowy.


Zmieniony przez - dideek w dniu 2016-02-10 14:18:47

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Pewnie nacisk na nerw kulszowy. Lipna sprawa - ostatnio wiele osób ma tu problem z tym. @Didek - a powinienes - może nie w taki sposób by unieść jak najwięcej kosztem techniki, ale stopniowe zwiększanie ciężaru powinno być twoim priorytetem. Przekonałem się na sobie, że durne zabawy w pompowanie nic nie daje, a na pewno nie mi.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327
Musi być dobrze, nie wierzę, że mogę mieć aż takiego pecha, 17 dni przed zawodami...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki IF - potrzebne porady i pomoc dla żółtodzioba

Następny temat

Dieta IF do sprawdzenia

WHEY premium