SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki IF - potrzebne porady i pomoc dla żółtodzioba

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 420
WItajcie. Postanowiłem spróbować diety IF. Moje okno żywieniowe to 8/16. Treningów siłowych przez najbliższe 3-4 tygodnie nie będzie ponieważ mam złamaną rękę ;/, zamiast tego postanowiłem jeździć rowerem stacjonarnych po 30-45 minut, ot i cały mój trening.

Wiek - 20 lat
Wzrost - 180cm
Waga - 90kg
BF - 23-25%

Śledząc blogi i czytając różne artykuły ułożyłem taki plan żywieniowy, da się coś zredukować na tym? No i jak czy brać jakieś suple, witaminy itp?

Z góry dziękuję za pomoc.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668864
2600 to twoje zapotrzebowanie?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 420
Wyszło mi 2839 i odjąłem 200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Zanim nie wrocisz do siłowni to spoko loko, ale gdy dodasz do teg osiłownie, to kalorii bedzie za mało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Intermittent fasting: wnioski z najnowszej pracy przeglądowej

Następny temat

[BLOG]Dideek & Fitnesska - Road To Cheat

WHEY premium