SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Dideek & Fitnesska - Road To Cheat

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 275394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
mam nadzieje ze nie o to chodzi - zae sie cwiczy po to aby sie nazrec co kilka dni,gdy binge eating dopadnie
a potem sie pokutuje kilka dni
obiecuje poprawe
by za kilka następnych dni sytuacja sie powtórzyła

to najgorsze co może byc

nie pisze ze tak jest,ale ostrzegam ze tak moze byc
a jak juz tak bedzie to ciezko z tego wyjsc

wile przypadkow VLCD [<1000kcal] 4 dni + binge eating 3 dni
niby mozna ale psycha coraz bardziej zryta
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28471
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za mało jeszcze jesz najwyraźniej, Dawid. Ja nie pamiętam już, kiedy ostatnio miałem napad w stylu "muszę iść do maca", czy "kurde, fajny ten dział ze słodyczami, poproszę cały" Wręcz przeciwnie, ja z upragnieniem wyczekuję dnia, w którym zarzucę sobie 100g WW i będę miał wszystko gdzieś. Więc może warto nie zniszczyć wszystkiego już na starcie - o ile nie jest za późno - i przeczekać ten okres niskich kalorii bez podobnych wypadów, bo za kilka tyg. możesz już się najadać normalnie i zwyczajnie nie będziesz czuł potrzeby, na czym na pewno zyskasz.

Jeśli to będzie wyglądało tak, jak wygląda teraz, to możesz nie doczekać okresu normalnych kcal, bo już będziesz musiał redukować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Dlatego teraz nie stawiam limitu '1700kcal, jak przekrocze o 50 to zgon'
Miało być te ~1800
Czulem mega ssanie - wziąłem czeko 70tkę, zjadłem i było ok.
Mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie już coraz lepiej. Jak wrócę do treningów to 2,5kkcal w DT idzie. W tym 275g ww. Coś idzie pojeść. Od kolejnego tygodnia dołoże kcal [chyba, że mnie choróbsko totalnie rozłoży - jak dzwoniłem do mamy, czy mogę 2dni nie iść do szkoły to wielka awantura, heh. A nos zawalony, gardło boli.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rodzice... stara szkoła.

100% albo nic
Znasz moje imię nie moją historię
No pain no matura
Jeszcze jedno powtórzenie
#hard_workout
Nie ważne, jakim kosztem, byle do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
#plejhardłiftreknutryszyn

Od 7:15 dobijam sie do rejestracji i ide do lekarza, pierdziele

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Zwolnienie do końca tygodnia.
Rozważam - IF przy przeziębieniu ma rację bytu? Tym bardziej, że i tak rano przyjmuję między innnymi wit. C - która post przerywa.
Może lepiej dożywiać organizm cały dzień?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
dideek
Zwolnienie do końca tygodnia.
Rozważam - IF przy przeziębieniu ma rację bytu? Tym bardziej, że i tak rano przyjmuję między innnymi wit. C - która post przerywa.
Może lepiej dożywiać organizm cały dzień?


IF nie jest dobrym pomyslem dla osób z zaburzeniami odzywiania
2

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887317
Popieram :)
Sam po diecie niskokalorycznej chciałem uderzać w IF i skończyło się to ciągłym podjadaniem itp itd
Teraz ustawiłem sobie 4-5 posiłków dziennie pierwszy zaczynam jak jestem głodny a ostatni przed snem i o dziwo nie ciągnie mnie do podjadania itp itd. Coś w tym musi być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
jesli lykasz czysta wit C nie powinna przerwac postu, chyba ze sa to slodkie cukiereczki

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki IF - potrzebne porady i pomoc dla żółtodzioba

Następny temat

Dieta IF do sprawdzenia

WHEY premium