SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Dideek & Fitnesska - Road To Cheat

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 275606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Solaros, śledzisz na bieżąco?
W sobotę miał byc czit. Wiedząc, że dziś będzie 'okazja' (stypa) to idzie dziś.
Tam co nieco zjadłem, lekka poprawka teraz.
Umówmy się, że jeżeli jutro nie będę trzymał diety, to mówimy o słabej woli, oki?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Może nie na bieżące (codziennie) ale uwierz mi, jak już wpadam to widzę lody heheh Jakiś kop motywacyjny musi być, nawet jeśli mija się z prawdą
2

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
4tyg bez czita były

oczywiscie to nie wymówka, żeby się obżerać jak świnia, ale jeżeli teraz zjadłem troche, to nie zniszcze formy (chyba)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Heh, ja u siebie prze CN wyrobiłem taka silna wolę, że jak widzę blachę pachnącego jablecznika to unoszę, przyciąga nosem 2cm nad powierzchnią ciasta, przez całą blaszkę i odkładam. Pisałem już kiedyś, te ściśle restrykcje (max 50g ww) są tak klarowne i konkretne, że jakoś łatwiej je utrzymać. Silna wola szybko soe wypracowuje i każda pokonana pokusa daje mi "punkt zadowolenia". Też tak macie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327
Ja pamiętam kiedyś tak miałam, teraz znów pracuje nad odbudową silnej woli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
guseppe też jest dobre

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80266
nie rozumiem ciebie diddek ja bym sobie te stype potraktował jako cheata a potem juz do normalnej diety wrócił a nie ze podjem sobie na stypie i jeszcze poprawie

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
przy następnej stypie wezmę to pod uwagę
chyba, że to będzie 'z okazji' mojej śmierci, bo zjadłem lody

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
bez przesady już ,podjadł to podjadł

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386

Pojedzone, od jutra czysto.

DNT


Omega 3 – suma EPA i DHA – 1185mg
Wit. D – 1000iu
VitaminALL – 2 caps.

11:30 40g WPC
14:00 dwa kotlety w panierze, ziemniaki, surówka, szklanka kompotu oraz 4 kawałki ciasta i mały rogalik
16:00 spaghetti 75g makaronu durum, 150g szynki wieprzowej i lody amerykańskie Cookie Dough
19:30 250g kuraka, 15g parmezanu z warzywami i ketchupem oraz 15g gorzkiej czekolady home made








'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki IF - potrzebne porady i pomoc dla żółtodzioba

Następny temat

Dieta IF do sprawdzenia

WHEY premium