SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Dideek & Fitnesska - Road To Cheat

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 275510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 127 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4912
Wiesz.. po tym, co napisałeś o pizzy (że mogłaby ci wystarczyc, ale...), można wysnuć wnioski, że masz problem, a raczej: oboje macie problem. Ten związek jest toksyczny, bo ty nie chcesz jej przykrości sprawić, ona babci i się koło zamyka.... Dobrze, że jeszcze do łazienki haftować nie biegacie... choć to wasze zachowanie to też jakiś odłam ED...
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 127 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4912
Oorco
Wiesz.. po tym, co napisałeś o pizzy (że mogłaby ci wystarczyc, ale...), można wysnuć wnioski, że masz problem, a raczej: oboje macie problem. Ten związek jest toksyczny, bo ty nie chcesz jej przykrości sprawić, ona babci i się koło zamyka.... Dobrze, że jeszcze do łazienki haftować nie biegacie... choć to wasze zachowanie to też jakiś odłam ED...


a widzowie czytają i boki ze śmiechu zrywają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Ale się zrobiła z tego szopka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
miałam iść do sklepu, ale zostaje w Waszym dzienniku bo czuje że może być ciekawie! (lepiej niz u mnie :P )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1083
A ja znam te parkę na żywo i Czarna robi konkret formę (serio, zasługuje na każdego cheata, na każde ciasto, pizze lody i co tylko chce) A co do Didsona to te cheaty nie sprawiają, że jego sylwetka jest gorsza, szczerze powiem, że ona się po prostu nie zmienia :D Może te hejty wreszcie mu do głowy przemówią i da z siebie więcej niż daje teraz. Także powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
" A co do Didsona to te cheaty nie sprawiają, że jego sylwetka jest gorsza"
Po Twoim komentarzu na pewno pójdzie po rozum do głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1083
Chodzi mi tutaj o to, że przez te cheaty nie ma progresu ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
nie no pójdzie... na pewno po coś dobrego do lodówki, lub po ulotkę z telepizzy


Nie ma progresu i się cofa, widziałaś jak on zredukował? z kawału didka został szczurek i mógł sobie spokojnie masować (po twarzy było widać wielką różnicę imo). Poleciał z wagą w dół, a teraz leci w górę... wszystko się zgadza jak w paraboli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1083
Widziałam i zgadzam się z Tobą, to samo mu mówiłam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Oorco - z tym haftowaniem chyba lekko Ci się wyobraźnia bujnęła
Po wczoraj czułem się podobnie jak po zjedzeniu normalnej puli kcal, heh. Kiedyś prawie do porzygu potrafiłem, stopniowo mądrzeje.
Seven - na bieżąco jesteś?
Dwa tygodnie trzymania miski, na wczoraj pierwotnie zakładałem czita, więc zero żalu. Rano napisałem, że raczej nie, ale brałem pod uwagę, że tak dzień się potoczy.
Poleciał z wagą w dół: 85kg->70kg->75kg
Nadrobiłem 5kg z 15. Część z tego to niewątpliwie woda i glikogen. Oczywiście fat też złapałem, ale przez obecny poziom kaloryczny nie mam problemów z dietą, więc więcej nie będę łapał.
Po lodach amerykańskich - których nie wyobrażam sobie nie zjeść - stopniowe cięcie kcal, dalsza redukcja.
Nie można powiedzieć, że stoję w miejscu, bo jestem 10kg niżej, niż na początku września 2015r.
A zastój w okolicach 70-75kg był spowodowany tym, że byłem na ogromnym deficycie i przez to psychika nie wytrzymywała, co kończyło się czitem. Na ten moment mogę śmiało napisać, że nie potrzebuję czitować.
Wczoraj się nie 'złamałem'. Wczoraj chciałem spędzić miło wieczór z dziewczyną. [niby wymówka, można tak myśleć]

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki IF - potrzebne porady i pomoc dla żółtodzioba

Następny temat

Dieta IF do sprawdzenia

WHEY premium