SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Dideek & Fitnesska - Road To Cheat

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 274565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Zupki chińskie, parówki ze znikomym procentem mięsa, buły z dżemem, kotlety typu pies mielony z budą, możnaby wymieniać bez końca... Mam w rodzinie parę osób tak się żywiących i uwierz oni wydają na żarcie dużo mniej niż ja, a nie jade na polędwicy wołowej i homarach. Nie trzeba jeść w Macu żeby syf jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Spoko, jak ktoś się serio zupką chińską najada czy kajzerką z dżemem to może i oszczędnie wychodzi, ale ja nadal nie wyobrażam sobie, jak osoba trenująca regularnie (choćby ja) najadłaby się taką ilością. A kupowanie większej ilości syfu, aby się najeść tak samo, jak zdrowym jedzeniem = więcej wydanej kasy. Przynajmniej u mnie, bo kiedyś jadłam sporo syfu i finansowo nie wyrabiałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94393 Napisanych postów 364328 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668796
Iness
Jakim cudem syfiaste żarcie tańsze ? Rozumiem, że mięso i ryby nie są najtańsze, szczególnie jak nie chce się jeść tylko tilapii i kurczaka, ale jakbym miała się żywić np. w KFC, Macu i kanapkami z Nutelllą to w żyyyyyciu bym nie wyrobiła finansowo (nie próbowałam, ale... )


ja bym zbankrutował u mnie na posiłek 3 big macki wpadają

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94393 Napisanych postów 364328 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668796
Nanit
Zupki chińskie, parówki ze znikomym procentem mięsa, buły z dżemem, kotlety typu pies mielony z budą, możnaby wymieniać bez końca... Mam w rodzinie parę osób tak się żywiących i uwierz oni wydają na żarcie dużo mniej niż ja, a nie jade na polędwicy wołowej i homarach. Nie trzeba jeść w Macu żeby syf jeść


powiem ci ja czasem lubię zjeść zupkę chińską
tylko ja sobie do niej dodaje mięso z 2 udek wędzonych lub fileta wędzonego smacznie wchodzi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
w Mc mam taniej, to nie zbankrutuje
a teraz atak na lidla z nadzieja amerykanskich

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O McDonaldzie marzę od jakiegoś czasu już. Jak przyjadę sobie w sierpniu do domu, to z jedną wypłatę zostawię tam


Zmieniony przez - Maksym III w dniu 2016-07-11 10:26:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
zjadlem dzis McMuffin'a Jajo+Bekon
całkiem spoko
ja mam za 4zl, a normalnie ile kosztuje to nie wiem

..a w lidlu nie ma lodów, wyzywałem przez 30min

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cheesburger kosztuje 4,5zł normalnie, nie? Sprawdziłem ceny u mnie i... mam taniej! Trzeba będzie iśc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887189
Mówiłem, że nie będzie x) Były w ofercie lidla poza ofertą amerykańską i sporo zostało z racji ceny więc pewnie dlatego teraz nie wprowadzili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
Kiepscizna z tymi lodami

Cheeseburger 4zł aktualnie

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki IF - potrzebne porady i pomoc dla żółtodzioba

Następny temat

Dieta IF do sprawdzenia

WHEY premium