SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Dideek & Fitnesska - Road To Cheat

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 275579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Kto chodzi ten chodzi. Nie każdy jest tego typu d****em, jednak jest ich wielu, alboo są to ludzie bez jakiegokolwiek pomysłu na siebie. Najgorsze są zaoczne/prywatne - wykładowcy mają takie osoby w dupie, ale płacisz to zdajesz. Widzę po dietetyce na uczelni kumpla czy innych moich znajomych lub też po tym co moja siostra gadała. Chociaż i tak większość nie pracuje w zawodzie związanym z kierunkiem, który wybrali.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Nie generalizowałbym, robię zaocznego inżyniera na PWR i ani wykładowcy nie mają mnie w dupie, ani nie jest tak, że płace i mam... może na prywatnych uczelniach, w sumie to słyszałem kilka historyjek, ale na państwowych chyba tak nie jest. Tym bardziej technicznych, gdzie grasz o możliwość zdobycia uprawnień od których potem "coś zależy" ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 271 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4040
Bardziej chodzi mi oto ze mlodzi ludzie przesadzaja z ambicjami a system prywatnych uczelni im to ulatwia, niestety po ich ukonczeniu rzeczywistosc jest bardzo brutalna - nikt nie czeka na nich z super praca za kupe szmalu. Moi znajomi ktorzy darowali sobie ambicje rodzicow i presje ze przeciez "wszyscy studiuja", ukonczyli szkoly zawodowe, technika itp i radza sobie swietnie - sa po prostu dobrymi fachowcami w tym co robia. Obnizanie wymogow jest bledem - lepiej miec kilka "lwow" ktore prowadza stado "baranow" niz stado baranow ktore mysla ze sa tak silne jak lwy (sorry Napoleon za zaporzyczenie).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Nie bede wam przeszkadzal
Ja chce isc na zaoczna dietetyke, zeby miec papier. Wiedze chce zdobywac we wlasnym zakresie, na uczelniach jest zacofana.
1

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
masa wykładowców trzyma się książek z lat 70

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Też jestem zdania, że obniżanie poziomu matur i kształcenia to zło. Maturę dziś każdy musi mieć, bo wstyd nie mieć, to samo studia - nie potrzebnie, imo maturę może mieć nawet 50% ludzi ale niech ona coś znaczy, a nie matma zdana bez rozwiązania zadania otwartego... Kiedy ja kilka lat temu miałem same pytania otwarte na matmie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6793 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66975
Porzucają główny wątek edukacji zapytam o jeden z pobocznych :
Kiedy podsumowanie?

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
powinienem zrobic do jutra - i tu jest problem.

zaraz lece do pracy, jutro rano wstaje, lece na trening a pozniej jedziemy do Bydgoszczy

moze wstane 5min wczesniej i na szybko cykne, co by sie mozna posmiac z grubego

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28471
dideek
Nie bede wam przeszkadzal
Ja chce isc na zaoczna dietetyke, zeby miec papier. Wiedze chce zdobywac we wlasnym zakresie, na uczelniach jest zacofana.


Dokladnie, juz pomijajac to ze jak idziesz na kursy a nie do normalnej szkoly to konczy to prawie kazdy bo przeciesz "szkola" musi zarobic .
Wiecej dowiesz sie szukajac konkretnych szkolen itp niz ze szkoly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Powiem wam jedno, z ch**owym bfem cbl chyba nie jest dobra opcja, albo za szybko zrobiłem reverse... Bęben mi zalało, piszę tu bo i Dideek pewnie stosuje podobne schematy, i pewnie reszta bywalców też. Trzeba się wyciąć do śmiertelnego Bfu i wtedy działać...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki IF - potrzebne porady i pomoc dla żółtodzioba

Następny temat

Dieta IF do sprawdzenia

WHEY premium