SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Dideek & Fitnesska - Road To Cheat

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 274606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 311 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5194
A teraz jak to wyglada? Spada czy rosnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
Przedwczoraj i wczoraj żarłem, to poszło mocno w górę.
Dziś miska przytrzymana na 2100kcal, dobry trening zrobiony - jutro forma już będzie lepsza.
Mimo tego myślę, że w poniedziałek przy pomiarach będzie waga up, pas up.
Organizm obojętnie tych dwóch dni nie potraktuje.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
Dłonie mi się pocą od siedzenia - wyngle działajo

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327

Powiem wam, nie jest wesoło, zawody tuż tuż, a kasy ubywa, na domiar złego straciłam prace w klubie fitness, w tym tyg ostatnie zajęcia, ale podobno za malo karnetow sie sprzedaje i musieli kogos wykopac, nwm czy bylam jedyna, mialam zaczac kolejne zajecia w innym klubie, juz 2 tydzien i wgl zajecia nie moga ruszyc, podobno tam ludzie nie chodza do nowych instruktorow, tylko do tych co juz znaja, wiec znow nieciekawie , wgl sobie daruje to miejsce. Zostal mi fit expert raz w tygodniu i śmieszna stawka. Do tego przez to wszystko spada motywacja na treningach, aczkolwiek nie zaniedbuje tego, diety tez nie, ale jak juz to zaczelam to skoncze, to bedzie moje pierwsze wyjście na scenę i na ten moment, ze wzgedu na kase ostatni, wiec musze go wykorzystac w 100%. Na tą chwilę moje marzenia co do wszczęcia przygotowań na fitness sylwetkowy legły w gruzach. Oby się w najbliższym czasie coś się zmieniło. Będę musiała egzystować w tej dziurze do matury Dawida. A tu jeszcze od cholery czasu... Przynajmniej na studiach jest dobrze. I nogi idą w dół...


Interwały na orbitreku


brak








Zmieniony przez - fitnesska95 w dniu 2016-01-27 22:19:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dziura Dawida może poczuć się urażona

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
Solaros
Ale siedzimy w niej oboje - i mam podobne zdanie

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Wszystko dzieje się po coś.
Więc bądź dobrej myśli i wyciągnij jakieś pozytywy z całej tej sytuacji.
A takie na pewno są :)

Głowa do góry.

P.S.
Coś ten dział jest pechowy dla Pań - najpierw Natka straciła pracę, teraz Martyna....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
za duzo forum
za malo pracy


joke
glowa do gory
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Heh, no cóż, nie ta praca to inna.
Byleby przestój z napływem gotówki nie był za długi.
Na szczęście nakręciłam sobie zlecenie na najbliższe tygodnie wiec kasa będzie :)

o brak kasy na suple sie nie martwie...
mam w zapasie,
albo wygram....


Zmieniony przez - natalijka w dniu 2016-01-28 11:31:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
a o tych Twoich wygranych to szkoda gadać
mi by wystarczył sponsoring WPC

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki IF - potrzebne porady i pomoc dla żółtodzioba

Następny temat

Dieta IF do sprawdzenia

WHEY premium