SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gienus12 - mass and strenght

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 574681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 981 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20979
no ja licze makro głównie , bo chodzi o tłuszcz ilość białka którą staram się trzymać ostatnio na wysokości 3g/kg , wegle w okolicy 250g i tłuszcze jak najniżej.
Kalorii ile wyjdzie tyle wyjdzie chyba ze sie pojawia założenie że nie mogę przekroczyć tyle i tyle, to na to też patrze.
Ale fakt bardziej chodziło o makro niż o kcal typowo




Zmieniony przez - konrad.gie w dniu 2/4/2018 6:25:23 PM

http://www.sfd.pl/gienus12__Time_To_Cut-t1094203.html
Racja jest jak dupa - każdy ma swoją.
Czas to bezlitosny sędzia,dobre chwile ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29404 Napisanych postów 62852 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902235
robie identycznie licze tylko makro czasem w glowie przelicze mniej wiecej zeby miec rozeznanie. znam tabele w wiekszosci a co nie wiem to doczytam na opakowaniu i zazwyczaj wyszko idzie ok. raz zjem wiecej raz mniej i sie zgadza. pilnuje tylo zeby na low fat byl o malo tluszczu a jak lece low carb zeby sie miescic w zalozonej ilosci.no i ooczywiscie co tydz oceniam jak nie idzie wiadomo ze trzeba cos podciac albo dodac aero a najczesciej daje jedno i drugie po trochu.
w sumie kazdy co ma troche pojecia robi tak samo. zazwyczaj totalni amatorzy licza co do grama itp albo leca wg rospisek super trenerow z internetu i waza nawet brokula
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 981 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20979
No ja nie licze warzyw czy nawet tej kapki oleju jak smażę. Czesto np kisiel robie i tez tego nie licze bo to 20-30g ww takze bez jaj.
1

http://www.sfd.pl/gienus12__Time_To_Cut-t1094203.html
Racja jest jak dupa - każdy ma swoją.
Czas to bezlitosny sędzia,dobre chwile ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ja jak podjadam ciastka tez nie licze xD
A tak powaznie warzyw tez nie licze a jak smaze na smalcu to np na oko daje bo juz mniej wiecej wiem ile odkroic i jak pojdzie w jedna czy druga 5gr to czy cos sie stanie oczywiscie ze nie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 981 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20979
No ja wiesz, leje rzepakowego z 2ml na caly dzien hehe takze szkoda sie rozdrabniac z tym

http://www.sfd.pl/gienus12__Time_To_Cut-t1094203.html
Racja jest jak dupa - każdy ma swoją.
Czas to bezlitosny sędzia,dobre chwile ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Osobiście jeśli chodzi o takie patologiczne zachowania jak ważenie ryżu co do grama to mogę się o to pokusić max miesiąc przed zawodami

Nie wspominam o tym, że czasem zdarza mi się do kawy
łącznie wykorzystać 0,5l mleka, a i tak forma idzie do przodu


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2018-02-05 15:19:13

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 981 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20979
jop, bo ten ostatni miesiąc jest kluczowy, ja teraz właśnie już zaczynam wszystko praktycznie liczyć co jem bo został miesiąc i pare dni.
Wiadomo jak zawsze że formę chcę pokazać jak najlepszą a czy się uda to tego najstarsi indianie nie wiedzą, system mam, ważne zeby sie w nim trzymać .
Dziś odrazu do klubu się wpisałem pod którym będę startował noi zostało tylko zrobić formę i startować i starać się zajmowac jakieś tam miejsca , co nie jest proste bo wiadomo to juz nie młodziki , kulturystyka się rozwija i trzeba mocno zapyerdalać żeby jakoś się wyróżnić. Co wyjdzie, dowiem się na scenie.

Ale sa tez tacy co ważą wodę nawet


Zrobilem juz dzisiaj trening klatki + bicepsu + 25 minut cardio + 15 minut sauny
małe kombinacje z dietą, wywalam wszystkie tłuszcze które tam świadomie jadłem czyli jajka , zostają same białka , masło orzechowe.
Co tam wpadnie z produktów typu ciabatta czy jaglana czy cokolwiek no to juz ch**. Ale myślę że poniżej tych 25g będzie.
Za to podbijam węgle do 300~g , ale jednoczesnie nie bede jadł ryżu, zobaczymy co się będzie dziac bo sądze że źle go toleruje i tylko jak ryż gotowany wrzucam w większej ilości to się wszystko psuje, zamazuje itp, wafle ryżowe 100g tylko będą szły.

Ok na klatkę poszły dzisiaj
wyciskania na ławce dodatniej sztangi
60kg x 15
80kg x 10
80kg x 10
60kg x max

pompki na poręczach
3x 12

wyciskanie siedząc na maszynie typu hummer
3x 10-12

unoszenie hantli podchwytem do środka siedzac
10kg x 3 s x 15 powt

Biceps :
uginanie przedramion na maszynie siedząc
3x 20

uginanie przedramion z supinacją nadgarstka stojac
3x 15

cardio na rowerku 25 minut
noi sauna 15minut .

diety nie wypisuje bo dopiero 2 posilki za mną ( 80g jaglanych + 3 bialka jaj + 25g białka + 5g kakao i 225g ciabatty + 250g cyca + kapusta czerwona zasmażana
100g + jogurt naturalny 0% tł.)
Tak tak z kapusty też fat wchodzi, też ją wywalę,jak zjem 3 sloiki ..

wiem pozniej ze napewno pojdzie omlet z twarogu i bialek jaj i odzywki bialkowej i wiem ze pojdzie serek wiejski light i wiem ze pojdzie jeszcze kura moze w nalesnikach.

2 fotki , fajna salka fitness jest w Tigerze , zayebiscie wszystko widać, zamknieta , mozna pozować sobie na spokojnie a od tego tygodnia z pozowaniem ruszam ostro .

1 fotka po treninigu
2 fotka juz po cardio,po saunie po prysznicu itp.
3 to kabelki z samego rana ;p











Policzylem ile zjadłem i wygląda to tak :
2 761,3 kcal b:274,7 g ww:351,3 g tł:28,6 g w tym tłuszcz z jaglanych itp itd XD no ale niech ta będzie.

Będę obserwował co się dzieje z sylwetką.


Zmieniony przez - konrad.gie w dniu 2/5/2018 6:54:21 PM
2

http://www.sfd.pl/gienus12__Time_To_Cut-t1094203.html
Racja jest jak dupa - każdy ma swoją.
Czas to bezlitosny sędzia,dobre chwile ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Fajnie- stosunek wielkości ud do talii też wymiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 981 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20979
w koncu proporcje muszą być.
Ale dzisiaj już zakvrwiony jestem , te nocki mnie wykończą, zawsze po nocce waga do góry , obojetnie co bym robil to zatrzymuje wodę i nie ma wybacz.
I zamazany, a jako że ja naprawdę patrzę na wagę i lustro to to jest mega wkvrwiające
A nagle jak zejde z nocek to mnie tak zassie że nie bede ogarniał świata.



Ale przynajmniej mięso pękate od ww..


No ale nic, pakuje torbę i lecę robić trening

http://www.sfd.pl/gienus12__Time_To_Cut-t1094203.html
Racja jest jak dupa - każdy ma swoją.
Czas to bezlitosny sędzia,dobre chwile ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 981 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20979
Siemka

mam chwilę to szybko napiszę pare słów.
Trening zrobiony , barki , triceps , cardio 25 minut i reklaks i przemasowanie troche w jacuzzi.

Trening poszedl sprawnie, wyglądam jak wyglądam no ale poprawiało się z godziny na godzinę.
Ale tłumacze to sobie tak narazie że nawet jak będzie dobrze to i tak to w czwartek spyerdole więc ważne tylko żeby fat się palił a codziennie praktycznie widze ze coś gdzieś tam się odsłania lepiej, dziś fajnie przyczepy cycka było widać , skóra na brzuchu napięta, gruba ale napięta, nogi zmęczone od stania cala noc i tu mam problem co ja zrobie przed startem gdzie akurat w tym tygodniu mam nocki , wiadomo że od tego czwartku już będę leżał a start w niedziele ale boje sie że nie wypocznę do końca, zobaczy się.

Jutro kompletny off, wracam z nocki ,zjem i śpie w opór

Dobra trening :
Barki:
Unoszenie hantli przed siebie z progressją ciężaru

12kg x 15
14kg x 15
16kg x 15
16kg x 15 + 8kg x 15

Unoszenie hantli na boki siedząc spod kolan(film)
10 kg x 15 x 3 s

unoszenie krążków w opadzie tułowia (tylni akton) też na filmie jest

Triceps :
Francuz hantlą z progressja ciężaru
10kg x 20
12kg x 20
14kg x 20

Francuz sztangą leżąc 35kg (film)
3x 15

Cardio 25minut na 12 stopniu pod górkę 5,5km/h
I na koniec dograłem 3 serie po 12 powt unoszenia nóg w zwisie na brzuch

Dieta dzisiaj :
2 289,8 kcal B:233,7 g ww:293,7 g fat:20,1 g
Czyli znacznie mniej niz wczoraj ,ale jestem najedzony przynajmniej chwilę, w nocy pewnie i tak bede zdychał hehe .

Filmiki i 1 fotka brzucha fajnie się klaruje.

















1

http://www.sfd.pl/gienus12__Time_To_Cut-t1094203.html
Racja jest jak dupa - każdy ma swoją.
Czas to bezlitosny sędzia,dobre chwile ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do Oceny

Następny temat

bardzo prosze o ocene planu

WHEY premium