SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

gienus12 - Time To Cut

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 337926

napisał(a)
Temat przeniesiony przez Banan z działu Przygotowanie do zawodów. Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2074 Napisanych postów 60304 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 298880
Witam wszystkich
Przedstawiać się nie muszę chyba już ,ale się przedstawie nazywam się Konrad a tutaj gienus12
Mam 24 lata i ćwiczę od 5 lat , zaczynałem od kompletnego suchelca , w wieku 19 lat ważyłem 58kg przy 175cm wzrostu , wymiarów nie podaje bo szkoda klawiatury :).
Obecnie jest to 93-4kg , za namową jednego z użytkowników forum (Dzięki K_PS ) postanowiłem się zgłosić do Państwa Ślicznych , w celu zweryfikowania tego jak się ma moja sylwetka, czy nadaję się wogólę do sportów sylwetkowych i czy to ma sens..
Ja sam swoją sylwetkę oceniam bardzo krytycznie , stąd musicie się przyzwyczaić do tego że wiecznie marudzę hehe, to małe, to mało siły itp itd.
No ale do rzeczy, po wizycie w Śremie u Artura i Sylwii byłem zaskoczony że ocenili mnie tak jak mnie ocenili i postanowiłem jak najszybciej zaczać współpracę, co by tego nie zmarnować.
Także atakujemy sezon 2016, wstępnie ustaliliśmy że pierwszymi zawodami w jakich będę się "bawił" są to zawody w sopocie.
Także jak na moje ruszamy z grubej rury , dla mnie to w końcu motywacja, żeby wyczyścić moją zasyfioną michę, żeby zbudować w końcu po tych cholernie ciężkich 5 latach formę pod zawody. Zawsze chciałem wystartować, więc jestem już bliżej niż dalej.

Niżej dam kilka fotek ,dawnych i aktualnych. Plan treningowy zaczynam od jutra, dietę również i lecimy.
Filmów będę chciał więcej nagrywać, spróbuje to jakoś ogarnąć, zdjęć również , nie tylko klata bokiem i plecy .. Będę robił co w mojej mocy:).

Takżę no co, zapraszam wszystkich do kolejnego mojego dziennika na tym forum , lecimy z tym!.

19 lat

Zeszły rok

I obecnie

Foteczki z Śremu nie może zabraknąć :).

6

Czas to bezlitosny sędzia, dobre chwile Ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach
I kim byś nie był,ile byś nie miał nie ma znaczenia, wytropi cie by wręczyć Ci bilet milczenia, masz jedno życie, dobrze go pilnuj synu, wystarczy jeden zły ruch może zabraknąć kilku minut.

http://www.sfd.pl/gienus12__Time_To_Cut-t1094203.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 404 Napisanych postów 8412 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 142601
No to powodzenia, śledzę i trzymam kciuki mocno!
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1266 Napisanych postów 1485 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 24080
napisał(a)
MARIAN 17 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 21772 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 440845
powodzenia
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10649 Napisanych postów 44247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Witam i zaczynamy
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2074 Napisanych postów 60304 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 298880
Pewnie , dziś jeszcze trening poszedł po starym moim planie i jedzenie. Od jutra nowy plan, dieta , pełen motywacji więc musi być dobrze
1

Czas to bezlitosny sędzia, dobre chwile Ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach
I kim byś nie był,ile byś nie miał nie ma znaczenia, wytropi cie by wręczyć Ci bilet milczenia, masz jedno życie, dobrze go pilnuj synu, wystarczy jeden zły ruch może zabraknąć kilku minut.

http://www.sfd.pl/gienus12__Time_To_Cut-t1094203.html 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1624 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16536
melduje sie i ja ! powodzenia Konrad !
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 498 Napisanych postów 6372 Wiek 83 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 120560
Powodzenia ;)
3
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 8941 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 84012
Powodzenia!
2

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 722 Napisanych postów 3303 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 136545
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 628 Napisanych postów 5778 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 143582
Śledzę.
2

Bawmy się z głową, wszystko jest dla ludzi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BSN - Mariusz Przybyła - droga do MP 2016

Następny temat

SFD - Marta Kwiatkowska

Muscle bridge obowiązkowe ćwiczenie przed przysiadami i martwym ciągiem Muscle bridge obowiązkowe ćwiczenie przed przysiadami i martwym ciągiem Pull-face - obowiązkowe ćwiczenie przed wyciskaniem sztangi leżąc Pull-face - obowiązkowe ćwiczenie przed wyciskaniem sztangi leżąc 6 zasad treningowych, o których często zapominamy 6 zasad treningowych, o których często zapominamy Adaptacja treningowa, co powinieneś wiedzieć? Adaptacja treningowa, co powinieneś wiedzieć? Destiny Stephens - czy jej pupa jest prawdziwa? Destiny Stephens - czy jej pupa jest prawdziwa? IFBB Diamond Cup w Luxemburg 2018 IFBB Diamond Cup w Luxemburg 2018 Modelki i fitnesski wpadaj w tą samą pułapkę Modelki i fitnesski wpadaj w tą samą pułapkę Lee Haney i jego droga na szczyt Lee Haney i jego droga na szczyt