SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 497333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2068
Z TYMI 3 CM TO ŻARTOWAŁEM. NIE UROSŁEM NIC OD TEGO GÓWNA, ALE NIEDAWNO PODCHODZĘ DO MIARY A TU + 2 CM,Z 174 DO 176 BEZ ŻADNYCH ĆWICZEŃ I TEGO CAŁEGO SYFU.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
witam! i jak tam ktoś robi kuracje,zaczyna, kończy ?

Czy ktoś stosował albo ma zamiar rhgh ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
JA zaczynam w piątek,3 tygodnie nie jedzenia absolutnie żadnych słodyczy i trzymanie diety.Zobaczymy czy APL naprawdę działa,jak urosnę 1 uczciwy centymetr to będę zadowolony i będę mógł powiedzieć,że to działa i zastanowie się nad zakupem ponownym,jak nie to trzeba będzie zaakceptować swój wzrost.Dam znać jak mi idzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
Niestety żadnych efektów po tej kuracji mimo pilnowania diety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Ja jestem po pierwszej nocy. Stosuje zamiast apl GH Turbo Treca 11 tabsow. Noc jak zawsze w moim przypadku ciezka do spania.. spalem na " pol snie" Efekt po tej nocy ok 2-3 mm . Moja kuracja bedzie trwala 8 dni o efektach bede pisal Pozdrawiam ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2962
A skąd wiesz że 2-3mm, Musiał byś mieć dokładną miarkę, a takie stanie np przy futrynie to o kant d.... roztrzaść A najlepiej to latać o określonej porze do lekarza. Wtedy ma się w miarę dokładne pomiary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
jełsi juz siegamy w pełni kresu dojrzewania, w innyy sposób nie wzbudzimy hormonu i metabolizmu by wydłuzyć własną tkankę i kości... Pozdrawiam.

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
Opiszcie swoje efekty bo ciekaw jestem. Dla mnie temat trochę śmieszny ala "powiększamy penisa". Nie wydaję mi się aby trochę witamin i innych składników coś dało. No moje oko to nikt od tego nie urósł tylko od ćwiczeń, podczas których rozciągamy kręgosłup. I tak wielu ludzi mających np 1,7 m tak naprawdę mają 1,73 m tylko o tym nie wiedzą bo rzadko się rozciągają, ćwiczą itp. Może kiedyś sam wypróbuje ale ten cykl czuje prędzej podziała na moją wątrobę niż wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1035
Rok temu masażyści polskiej reprezentacji rozciągnęli o centymetr Adama Małysza (ze 169 cm na 170 cm), aby mógł skakać na dłuższych nartach. - W tym roku nie będziemy rozciągać Adama. Nie ma sensu - zdradza Super Expressowi II trener reprezentacji Polski w skokach narciarskich Łukasz Kruczek (30 l.).

"Orzeł z Wisły" będzie mierzył w tym sezonie "tylko" 170 cm (jego wzrost po ubiegłorocznym procesie rozciągania kręgosłupa). - Zmieniono przepisy o współczynniku BMI. Teraz różnica centymetra wzrostu albo pół kilograma wagi zawodnika daje minimalny zysk w postaci możliwości przedłużenia nart. Dalsze rozciąganie kręgosłupa mija się z celem, chociaż dla zdrowia nie jest to niebezpieczne - zaznacza Kruczek.

Główny trener naszej reprezentacji Hannu Lepistoe i jego asystenci (Kruczek i Zbigniew Klimowski) szukają więc gdzie indziej rezerw, które dawałyby szanse na dłuższe skoki Małysza i jego kolegów: w szybkości najazdu, prawidłowym odbiciu i dopasowaniu kombinezonów tak, by miały jak najwięcej cech aerodynamicznych. Udało się zwłaszcza poprawić najazdy na próg Adama Małysza. Już rażąco nie odstają szybkością od wyników rywali. W poprzednich latach różnica dochodziła nawet do 1 km/godzinę. Teraz jest o ponad połowę mniejsza.

Ten artykuł potwierdza ze jest możliwość rozciągnięcia ciała o kilka cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
Owszem, wyżej napisałem że rozciągając się możemy zyskać 1-2 cm... no 3 max, nie wykluczone że można uzyskać i te "kilka" ale jakoś świadomość jazdy na wózku inwalidzkim w wieku 30 lat mi się nie uśmiecha ;p Nie wspominam już o tych tabsach...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium