SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677578

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
co do dziadków to pytam z czystej ciekawości bo wzrost dziedziczy się raczej po dziadkach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
@Kozl
Ja chyba pisze w innym jezyku na serio!
Juz pisałem, ze nie robie tego dlatgo ze mam kompleks to raczej dwestia doazenia do dokonalosci jak z chodzeniam na silownie czy pływanie. Wy twierdzicie ze sterydy i leki hormonalne sa bardzo szkodliwe i zagrozeni jest za duze by probowac. Ja twierdze jednak ze mozliowosci powiklan sa tak minimlane , ze warto sprobowac.
Ja wam podaje arty medyczne z Helsinek a ty mi mowicie o o sprtowcach z lat 60-80 gdzie doping lecial na potege i ma sie nijak do dawek o ktorych ja wspominam.
WIec sory ale co wy do cholery pieprzycie, ja podaje wam dowody ze te terapie sa bezpieczne a wy swoje. Teraz to teoria spiskowa poleciala, ze lekrze nie mowia o skutkach ubocznych bo sie o nich nie mowi!!! Co za bzdura i absurd. Wracajac do sterydow w typowym dopingu. Widzieliscie moze kiedys liste na ktore sa zgony spowodowane przez rozne substancje min. steryd?
No i teraz te pocieszajace texty kim to ja nie moge byc o pluciu i byciu facetem. Na serio bardzo milo to zabrzmialo ale sorry stary, mam 21 lat i hmm nie mam problemu z niczym , powaznie.
NIe bede tu udowadnial tego czy tamtego bo to zwyczanie dzicinada. Ale moge Cie zapewnic ze radze sobie w zyciu ok i to co tu pisze nie ma w zadnych wypadku zwiazku z moim zyciem osobistym.
Jak juz mowiem lubie dązyc do fizycznej dokonalosci a jesli moge to osignac, albo jest szansa by to osignac to czemu nie?
To czym sie kieruja inni nie obchodzi mnie wcale. Chca byc wyzsi ok, chcca zasiegnac mojej rady, opini? ok, powiem co wiem.
Wszedzie istnieje ryzyko ale wy wszystko demonizujecie na potege bez jakikolwiek faktow!

Edit kozi super ze porownujesz xanax z oxa i reszta rozne srodki roznie dzialania. porownywanie ich nie ma najmniejszego sensu. Ne mowiac juz o tym ze zapewne twoja wiedza o ww. srodkach jest zapewne marna. Wiec nie porywaj sie z motyka na slonce.
@Isabel
Po dziadkach ? Hmm zawsze mialem wrazenie ze dzieiczy sie proste wlosy a wzrost oblicza sie np. metoda Bayley-Pinneau :/
No coz pomierzmy wszystkim dzieciakom z cdp dziadkow i na tej podstaiwe bedziemy je leczyc. xD

Zmieniony przez - Faridrox w dniu 2010-07-07 23:41:03

Zmieniony przez - Faridrox w dniu 2010-07-07 23:43:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Ale wiesz fizycznej doskonałości nie mierzy się w centymetrach tylko raczej chodzi o takie cechy jak kondycja, wytrzymałośc i wydolność poparte treningiem i dietą a nie ładowaniem sterydów jak ćpun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 66
Skoro nie masz kompleksów to po co pierniczysz coś o zaliczaniu :D
A co do znikomej szkodliwości sterydów nie piernicz.
Co do sportowców to do tej pory doping leci na potęgę i dalej tuż po zakończeniu kariery wielu ciężko choruje.
Co do małej szkodliwości różnych środków to poczytaj o nagłych zgonach młodych piłkarzy na boiskach. A to powoduje nieszkodliwy ibuprofen i venoruton :D
Skoro uważasz że jedyną drogą do doskonałości jest sztuczne zwiększenie wzrostu to znaczy że masz kompleksy i się nie akceptujesz. Możesz pisać że jest inaczej i tak ci nie uwierzę.
A z kolei osiąganie ładnej sylwetki sterydami to już totalna porażka :D

A pisząc że mam blade pojęcie... ośmieszasz się. Myślisz że ty pierwszy wpadłeś na pomysł brania sterydów. Że ty pierwszy wpadłeś na pomysł brania hormonów? Ja już skutki widziałem ty jeszcze młody jesteś i nie. I obyś należał do tej małej grupy której te środki nie bardzo zaszkodzą. Jednak w większości przypadków kończy się to tym że w wieku 30 lat ci ludzie są schorowani i czują się koszmarnie staro.

A co do wzrostu to weź pod uwagę że leczenie hormonami w celu podniesienia wzrostu jest bardzo trudne i nieprzewidywalne.
Znajomy leczony przez podobno jednego z najlepszych fachowców w Polsce urósł do 210cm z ok 155. Niestety wygląd który osiągnął ie bardzo go zadowolił. Również wiem o przypadkach w których ludzie tyli zamiast rosnąć. Ale to specyfika terapii hormonalnej jest nie do końca przewidywalna.

A pisałeś tu o zachowawczość rodziców ale weź pod uwagę że krzywdę łatwo zrobić za to skutki dość ciężko naprawić. Jak by tobie rodzice podali hormony i byłbyś teraz ponad 2m chudym patykiem to był byś szczęśliwy? Czy był byś na nich zły że chcieli mieć "ładniejszego synka"?

Ale ty wiesz lepiej prawda? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Isabel27 wzrost się dziedziczy po dziadkach?hahaha dobre poczytaj moją drugą wypowiedz ze str 155

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 66
SCORPION 9 Ale tak jest że wzrost się dziedziczy :D
Choć nie jest to takie proste i oczywiste. Weź pod uwagę kiedy i w jakich warunkach wychowywali się twoi rodzice/ dziadkowie.
Co jedli jaki był poziom życia....

Wzrost a raczej predyspozycje do niego się dziedziczy. A to że np twoi dziadkowie byli niscy? Wiesz może np rośli w okresie wojny? Ale pewne geny pozostają mimo zaburzenia pewnej zależności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
hehe metoda bayleya niestety się nie sprawdziła w moim przypadku bo jestem wyższa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
chcialam napisac ze na szczescie sie nie sprawdziła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
beyley w cdp sie sprawdza najlepiej a ja mowie o tym(i nie wiem czy w ogole na cos chorujesz czy chorowałas ). NIe mowie o niedoczynnosci przysadki czy Turnerze.
Kozi mowisz o wielu przypadkach zgonow przez doping to ja chce linki opisujace te przypadki!!! Duzo mowisz malo pokazujesz. Tego kolego co z 155 do 210 dojechał udowodnij to. Moim zdaniem to co tu powiedziales to totalna fikcja. nie ma opcji zeby dzieciak ze 155 bedac ciagle niskiem nagle mial tak ogromny skoks wzrostowy. Chyba ze mial 10 lat i mial 155 i po prostu przez cały okres zycia byl ponad 97 centylem. Szczegoly ludzie, fakty, dowody!!! NIe gdybac mi tu bo ja tez moge powiedzec ze kolega umarł bo wzial metanabol uu ale sorry nie mam tego jak udowodnic bo to zmysliłem.
Aha przyklad z ruchaniem byl po to zeby poakaz ze niektorym osobom moze w ten czy inny sposob wzrost przeszkadzac nie napisałem ze mi przeszkadza. Wiec nie baw sie kolego w psychologa bo slabo Ci to idzie.
I prosze was bardzo nie gdybac mi tu cieniasy cos chcecie powiedziec, super poprosze link, pozastanawiamy sie co to za przypadek jakie byly jego skutki i przyczyna.
Aha ogolnie co do dopingu polecam bigger faster stronger gdzie paru lekarzy sie wypowiada. I podkreslam ze w moim przkonaniu male dawki sterydow sa na tyle bezpieczne ze powinno sie je stosowac u uosob dorastajacych aby zapewnic im jak najlepszy wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Ok ale i tak sterydy są środkami z wyboru
poza tym grzecznie cię proszę nie wymyślaj mi od cieniasów bo bez obrazy ale to cieniasy biorą sterydy coby szybciej masę mieć
Co do skutków ubocznych ingerowania w organizm przez kulturystów to dobre ponad 10 lat temu zmarł chłopak kulturysta Paweł O. kolega zresztą mojego kuzyna miał 19 lat;napakowany i co? I serce mu nie wytrzymało-odchudzał się przed zawodami i przed śmiercią normalnie targał torebki z cukrem i w******lał garściami.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium