SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 114235

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29465
myśle że jest ok
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43224 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
na pewno jest ok
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4056
A co mozna zakupic z tego ,,po pieniadzach,,
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43224 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
kupuj oliwę z oliwek w promocjach, można złapać na prawdę tanio
jak kupujesz orzechy włoskie to albo nie łupane i wtedy musisz sam się z tym bawić, albo w workach 1kg 'łamane' te są dużo tańsze od tych pięknych wielkich i eleganckich znanej marki (nie pamiętam jakiej bo z rok już nie kupowałem )
napisał(a)
Początkujący
Czy kazda oliwa z oliwek extra virgin nie rafinowana jest dobra ?
napisał(a)
Ekspert
yes
PS: z pierwszego tłoczenia ofc

Zmieniony przez - Kleks. w dniu 2008-12-13 20:14:04
napisał(a)
Początkujący
a czy trzeba ja trzymac w lodowce ?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 16574 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 64105
nie wystarczy w zacienionym chlodnym miejscu
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2021 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15489
A ja mam pytanie co do płatków owsianych. Nigdy tego nie jadałem, bo byłem przyzwyczajony do mlekołaków, musli itp, ale ostatnio się naczytałem na forum, więc zakupiłem sobie dwie paczki: jedną górskich, drugą błyskawicznych (wyglądają tak samo jak górskie, tylko zmielone), myślałem, że się niczym nie różnią.
Dzisiaj na śniadanko po raz pierwszy sobie zrobiłem te płatki górskie :E no i myślałem, że się zbełtam :D Nie wiem, czy coś źle robię czy jak? Nasypałem dość sporą górę, co było błędem który musiałem wpychać w siebie z 15 minut. Zalałem gorącym mlekiem, poczekałem z 2 minuty no i zaczęła się męka. po dosypaniu kakaa i praktycznie połykaniu tego co było na talerzu już było lepiej ;P
Pytanie brzmi: Czy to trzeba gotować z mlekiem i zrobić z tego papkę, czy one po prostu są takie choojowe :D Co do nich dodać, żeby sobie nie zaszkodzić, ale przynajmniej w jakimś stopniu zneutralizować ich smak?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 848 Napisanych postów 3887 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 101566
Jestem typem hardgainera,moj wzrost to 178 cm,waga 72 kilo.Cwicze od stycznia z miesieczna przerwa,efekty jakies sa na pewno,ale dopiero teraz-o zgrozo-postanowilem ulozyc sobie diete.W tym celu sciagnalem dziennik potraw darkthorna,itd..
Posiadam xxl massa,l-glutamine,kreatyne cm3 1250(kapsulki)i jeszcze jakas creapure(proszek),plus aminokwasy w plynie -wszystko treca.
Trening silowy mam 2x w godzinach popoludniowych,raz rano,tak wiec zakladajac,ze na godzine 17.30 ,wstaje (godzina 10.30) lykam 5g creapure rozcienczona w soku,po 15 minutach glutamina z amino,po czym po 20 minutach sniadanie(platki,owoc,te rzeczy)..Pozniej posilek numer dwa,po czym gainer godzine przed silka,no i zaraz po wraz z glutamina.Po 1.5h kreatyna jablczanowa w kapsulkach,znowu normalny posilek,pozniej kreatyna na 0.5h przed kolacja,a na koniec glutamina.Pomijajac zawartosc odzywcza posilkow,ktore staram sie dobrze skomponowac,chodzi mi o samo dawkowanie,kolejnosc wchlaniania suplementow czy jest okey,czy cos zmienic,cos wyrzucic/zamienic czyms innym..? Naczytalem sie tu naprawde sporej ilosci artykulow i zglupialem od tego wszystkiego,wiem,ze dieta to podstawa i suplementy dobiera sie jakby pod nia,ale mysle,ze cos podpowiedziec mozecie juz teraz.Z gory dzieki za odpowiedz:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera 11-12.11.2017 Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów – Bistrita, Rumunia - Wyniki 11-12.11.2017 Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów – Bistrita, Rumunia - Wyniki Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Zakwasy - czy trenować? Zakwasy - czy trenować? 04-05.11.2017 Mistrzostwa Świata w Kulturystyce – Benidorm Hiszpania - Wyniki 04-05.11.2017 Mistrzostwa Świata w Kulturystyce – Benidorm Hiszpania - Wyniki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki TOP 10 bicepsów w historii TOP 10 bicepsów w historii