SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 190745

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Co do udek można tak, a co do makaronu nie wiem jaki to makaron ale jak razowy/żytni/durum to powinien być dobry.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Czy do posiłku w którym mam płatki owsiane i owoce mogę dodać orzechy? Czy lepiej dodać je do posiłku gdzie jest mniej WW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Możesz dodać, nie łącz tylko tł nasyconych z ww o wysokim IG.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Owoce chyba z reguły mają niskie IG, owsiane też, więc chyba nie będzie problemu (szczególnie że orzechy to tłuszcze roślinne głownie).
Dziękuję jak zwykle za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2895
Czy nie obliczając bilansu diety, ale odżywiając się zdrowo i pilnując 10 wskazówek żywieniowych uda mi się w około rok przybrać jakieś 8-10 kg mięśni ? Oczywiście dodatkowo ćwicząc ?

******
Umiesz liczyć ? Licz na siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Ja mam jeszcze 2 pytania:

1.W dni nie treningowe jem obiad domowy, i często wygląda on tak:
- Ziemniaki
- Jakieś mięsko (niestety tłuste )
I czy ten obiad może spowodować brak rozwoju? Bo jak wiadomo ziemniaki mają IG aż na poziomie 90, a tłuszcz w mięsie to tłuszcz nasycony, jakie mogą być tego objawy?

2.Jeśli będę miał zamiar obliczać szczegółowo BTW, a w diecie mam mrożonego mintaja to podaje jego wagę jak jest zamrożony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Popros rodzicow zeby ryz/kasze ugotowali. Ziemniaki w mundurkach. Tluszcz odkroj z miesa. Nie polewaj ziemniakow sosem.
Apropo wagi - jak kupujesz bez glazury to normalnie waga mrozonego jest taka sama jak rozmrozonego, a jak ma glazure to musisz obliczyc, np. glazura 25% a chcesz 100g rozmrozonego to musisz wziac ok. 135g zamrozonego.

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-06-06 12:48:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Oke, ziemniaki będę starał się w mundurkach, albo ryż, jak już ugotuje normalnie ziemniaki to już zjem, ale powiem rodzicom żeby w mundurkach gotowali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Aha i IG sie liczy calego posilku. Dodasz warzyw polejesz zdrowym tluszczem i jest mniejsze. Dlatego nie maetw sie tymi ziemniakami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Ja z kolei mam pytanie odnosnie ziol prowansalskich na przyklad. Mozna to dodawac do potraw?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium