SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, artroskopia, łękotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja itp.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 659008

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1731
U mnie chondro powstalo bez przyczyny... chyba... albo przez mikrourazy :)
Dobrze ze ja nie mam do czynienia z tymi lekarzami co przyznaja %... i mam nadzieje ze nie bede musiala :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1731
u mnie rok minal od artroskopii a moje blizny sa ciagle czerwone... wszystkim juz zbladly tym ktorzyze mna lezeli na oddziale (bo mam z nimi kontakt) mimo ze mieli zdecydowanie wieksze naciecia bo nie mieli artro robionej tylko inne rzeczy zupelnie... ale to pewnie cos z moja skora jest nie tak...
moim zdaniem jezeli nie masz juz strupkow to mozesz smarowac ale niech sie lepiej wypowie ktos kto sie lepiej zna:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Kacha111, ja się jakoś tak strasznie stresowałam tą "komisją lekarską"i już nawet miałam zrezygnować, bo to jakoś tak strasznie poważnie brzmi no i bałam się, że będzie jakieś "parcie" na to, ze mnie nic nie jest! Znajoma mówiła, że jeden orzecznik po usunięciu łękotki powiedział, że nic jej nie jest i że piłkarze na drugi dzień po takim zabiegu wracają na boisko (terefere kuku!), ale się odwołała i trafiła na kogoś bardziej rozsądnego. A ja spotkałam młodego doktorka w ilosci szt. 1, (co mnie dziwi, bo we wszelkich przepisach komisja składa się z przewodniczącego i dwóch członków :), wszystko odbyło się przesympatycznie a ja tak się denerwowałam zupełnie niepotrzebnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1731
Haha wracaja na boisko chcialabym to zobaczyc :D
no to dobrze ze Ci sie fajny lekarz trafil :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Nie mnie, znajomej, która po prostu spadła ze schodów... ja to chociaż poszalałam!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1731
Ale mi chodzi o to: "A ja spotkałam młodego doktorka w ilosci szt. 1, (co mnie dziwi, bo we wszelkich przepisach komisja składa się z przewodniczącego i dwóch członków :), wszystko odbyło się przesympatycznie a ja tak się denerwowałam zupełnie niepotrzebnie!!!"
ale mniejsza z tym :P a Wy smarowaliscie blizny jakimis masciami... chociaz mi blizny nie przeszkadzaja ale ciekawa jestem czy u was tez tak dlugo byly czerwone...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Mi bardzo szybko te blizny zbladły,rok po artro już miałam problem,żeby znaleźć miejsce nacięć,a teraz to trzeba się bardzo,bardzo przyjrzeć.

Gita,maśćmi możesz już bez obaw smarować,nic się nie będzie działo,można po dwóch tygodniach to już robić.

Ach,te ubezpieczenia... dostałam dokłądnie 480 złotych za skręcenie kolana,trzy tygodnie w gipsie, potem cztery tygodnie rehabilitacji, dwa lata pogłębiania urazów i chodzenia do lekarzy,co jakiś czas rehabilitacja dwutygodniowa. Potem po dwóch latach prywatne USG,wizyta u lekarza ponowna,skierowanie na artro. Po artro cztery tygodnie rehabilitacji --> wszystko w wyniku tego skręcenia kolana.

Dla porównania: skręcona kostka,3 tygodnie w gipsie i koniec historii, 360 złotych odszkodowania.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Kacha 111 aa, jasne z tym doktorkiem... No na instrukcji obsługi maści Cepan, którą zakupiłam jest napisane, że stosować po całkowitym wyleczeniu rany i, że powoduje uelastyznienie blizny, spłaszczenie i zblednięcie, a zastosowany odpowiednio wcześnie zapobiega powstawaniu blizzn, no i nie wiem czy to już czy jeszcze nie... Niezależnie od tego w Twoim przypadku po takim czasie powinny być białe, wnioskuję to z moich licznych urazów - wielokrotne rany cięte powstałe na wskutek szczęśliwego dzieciństwa, no nie jest tak źle, ze wyglądam ja córka Frankesztajna, ale dlonie mam na prawde "pociachane" - raz coś się stało z młynkiem do kawy i odpadło wieczko, a moja łapa wprost na ostrza poleciła (normalnie powinien się wyłączyć). Do dzisiaj mnie to boli. Gdyby to bylo w obecnych czasach na pewno producent by nieźle wybulił :)Saida, to samruję. Powiedz, ja Ty to odszodowanie zalatwiałaś? Kiedy wnioskowałaś o odszkodowanie i czy stwierdziłaś, ze leczenie zostało zakonczone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1731
to chyba cos z moja skora jest nie tak :)
nie sprawiedliwe sa te odszkodowania... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1731
a to jest najlepsze ze inne blizny mi sie szybko goja i bledna... nawet te zszywane :) ktore w ogole szybciej sie powinny goic :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

żółte zęby

Następny temat

Bóle kolan - przeciążenie?

WHEY premium