SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230585

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
bardzo ubogo jak na split z partią/grupą raz w tyg.
z kolei dla 2x w tyg, 1 trening poświęciłbym w większości wielostawom z domieszką izolacji, zaś drugi trening odwrotnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Witam :)
wykonuje split'a partia 2x tydzień
ciezko
lekko
lekko
ciężko

wszystko w przedziałąch 12-18

i tu moje pytznie brzmi, czy jest w tym treningu dozwolone powt. wymuszone? tzn nie dam rady zrobic 4 powt zaplanowanych to mi pomaga asekurant... czy wszyestkie serie RACZEJ lepiej robic samemu bez zadnej pomocy?

czytalem tez ze dobrze robić z jakims zapasem powt, np 2?
moge robić powt na styk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8481
Antos bardzo ubogo? na serio tak myślisz? bez przesadyzmu może tam czegoś faktycznie brakuję może przysiad 5 serii zrobię a nie 4 ,ale przecież zawodowym kulturystą nie jestem i na zawody jeździć nie będę :D

Ja izolacji staram się unikać, ewentualnie jako ostanie lub dodatkowe ćwiczenie. Uważam, że izolację lepiej sprawdzają się w treningu gdzie trenuję się partię raz w tyg. niż dwa razy, gdyż wtedy mamy lepsze możliwości dopracować szczegóły, pobawić się z detalami. A dwa razy w tyg partia lepiej robić masę i siłę, aczkolwiek w tym co pisałeś też jest trochę racji, ale raczej w takiej formię o której ja myślę jako dodatek. Ekspertem nie jestem mogę się mylić. W planie napisałem ewentualnie wypychanie na maszynie ale muszę to jeszcze przemyśleć, zobaczę co napisze jeszcze apokalipsa. Na mnie lepiej działa trening częściej niż raz w tygodniu, wolę mniej a częściej.

Ale i tak dzięki za zainteresowanie tematem

Tu jest fajny link :https://www.sfd.pl/Po_ile_ćwiczeń_na_grupę__rozmyślania_na_temat-t276617.html

Zmieniony przez - Wilku28 w dniu 2012-05-23 12:53:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no... ja też myślę, ze dość ubogo

w podziale na dwa dni myślę, ze trzy ćwiczenia powinieneś przynajmniej zastosować, nie licząc łydek

w podziale jednodniowym, pewnie około 5-ciu ćwiczeń na całe uda by się przydało...[około trzech na przednią częśc a dwa na tylnią]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Hekade

ustaw sobie obciążenia tak abyś stopniowo dochodził do coraz większych- a powt. wymuszone możesz zastoować wtenczas gdy już dojdziesz do punktu w którym wyczerpies progres, ale też nie więcej niżli na 1-2 treningach
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Co myślicie o treningu nogi+brzuch po treningu klata+plecy (z tym,że na plecy nie robię martwego) ,tzn. myślałem o takim rozkladzie:

pon klata+plecy
wt wolne
sr nogi+brzuch
czw wolne
pt barki+bic+tric
sob wolne
nd wolne
??

I jeszcze chciałbym tutaj wrzucić gdzieś w któryś dzień wolny trening metaboliczny.Kiedy najlepiej??

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
czemu nie robisz mc?

metaboliczny wrzuć w sobotę

połączenie grup antagonistycznych to ogólnie chyba najlepsza opcja w zestawieniach grup mięsniowych na poszczególnych treningach.


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2012-05-27 20:03:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Hekade

jeśli masz założony jakiś swój temat to pisz w nim, jesli nie to załóż- tutaj nie poprawiamy planów, ani całościowo ani częściowo... to jest bowiem temat stworzony do poj. pytań, "małych problemów" na które da się szybko odpowiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Ok :) wybacz za tutejszy lekki spam

ps. mógłbyś wypowiedzieć sie jesszcze w tamtym moim temacie :)?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium