SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tolszowka DZIENNIK - trening, odżywianie, suplementacja

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 71476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
Tylko, że im ten brzuch wiekszy tym większa szansa, ze nie mięsi, a tłuszczu będzie przybywało.
Po drugie nikt Cie tutaj nie zamierza deprymować tylko pomóc. Deptymujący będzie brak efektów jeśli nadal będziesz twardo obstawał przy swoim.

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Po ostatnim bieganiu trochę się przeziębiłem. W zimie ciężko biegać. Dlatego zapadła decyzja: kupuję rowerek treningowy
Dzięki za podsunięcie pomysłu, Nitroman.

PS. Jaki warto kupić? mechaniczny czy dołożyć kasę na magnetyczny?

Zmieniony przez - tolszowka w dniu 2011-12-17 13:28:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Ja bym to potraktował jak swojego rodzaju inwestycję, zatem jeżeli masz możliwość finansową to kupiłbym oczywiście lepszy sprzęt, który będzie mi dłużej służył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Dzisiaj zrobiłem trening klatki:
- rozpiętki z hantlami: 10x12,
- wyciskanie hantli: 10x12.

Mój nowy nabytek:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Dzisiaj wprowadziłem do diety olej lniany. Trochę drogi jest, ale w skali miesiąca to nie aż taki duży wydatek, a z tego co wyczytałem, to przebija inne na zawartość kwasów omega-3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
No... ładny zakup (rower).To teraz pozostaje kręcić regularnie aeroby.Olej lniany to podstawa w diecie,bardzo dobra inwestycja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Akurat Olej lniany jako zródło O3 sie nie nadaje zbytnio a to przez niska konwersje ALA do EPA i DHA, duzo lepszy jest tran czy np ryby, albo omega 3 jako suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Jeżeli już kupileś/kupujesz olej lniany, to wyłącznie "świeży", nie leżakowany na półkach sklepowych i oczywiście odpowiednie przechowywanie ze względu na dużą podatność aktywności tlenu w stosunku do o3 (oleju lnianego).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Dzisiaj zacząłem cykl kreatynowy. Przewiduje 9 tygodni zażywania CM3. Dodatkowo będę się wspomagał dawką 5g SAW-a przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8299
A jak dieta? Napisz jak dawkujesz wszystko.

"Everything Is Possible When You Really Really Want It"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC Whey 100 - smak

Następny temat

TREC Whey 100 i Mass xxl łączenie

WHEY premium