SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tolszowka DZIENNIK - trening, odżywianie, suplementacja

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 71472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
od samego poczatku to zdrowego rozsadku Tadziowi brakuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 242
kurde lece do Vitamin Shopu po suple
to na mnie podziałało jak Doda na prawiczka hihi

Porządny obywatel Polski
brrrrrrrrrrrrrrr
aaaaaaaahrrrrrrrrrrr
AMUZABI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 180
Za malo aerobów Tadek-obawiam się,że po redujcji to co przytyłeś
i zrobiłeś przez pół roku zjedzie ci do poprzednich wymairów albo i
bardziej-przy tak słabej intensywności treningowej i tylu suplach
areoby są wręcz konieczne bo to co zrobiłeś tak patrząc na te zdjęcia to w 80% tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Patrząc na te zdjęcia, powinieneś oprzytomnieć i zdać sobie sprawę z tego,że jednak 2 hantlami mało zdziałasz ;) i tak jest. Obrosłeś w tłuszcz - nie mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mierzenie efektów treningu zdjęciami to jest słaby pomysł. Możliwością podniesienia większego ciężaru też tego nie zmierzysz bo masz dwa hantelki po 15 kg. Podejdź do jakiegoś dietetyka w Stalowej Woli i poproś żeby zmierzył ci poziom tłuszczu , % mięśni i wody w organizmie. Pochwal nam się tym i niech to będzie poziom odniesienia do kolejnych etapów w twojej drodze do przeobrażenia się w kulturystę. Pozdrawiam i życzę sukcesów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Problem często polega na tym, że metoda impedancji a już na pewno przyrządy, którymi dysponują dietetycy w gabinetach ogólnodostępnych nie będą nigdy wskazywać dokładnych wyników. Poza tym jeśli chodzi np. o kulturystów, sportowców należy pomiar wykonywać w funkcji sportowej a takiej to już na pewno w swoich wagach posiadają tylko nieliczni dietetycy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Tak wygląda mój aktualny plan treningowy. Treningi w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. System ABAB.

A - klata, barki, triceps.
rozpiętki - 7 serii x10
wyciskanie do góry hantli siedząc - 7 serii x10
wyciskanie francuskie - 7 serii x10

B - plecy, biceps.
podciąganie na drążku szerokim nachwytem - 9 serii x10
uginanie ramion stojąc - 9 serii x10

Wiem, że wielu uzna, że trening jest do niczego, ale radzę sobie jak mogę z 2 hantlami. Nie przemęczam się za bardzo, ale więcej nie znaczy lepiej. Dopóki będę widział efekty ćwiczeń, to nie będę za bardzo nic zmieniał.

Zmieniony przez - tolszowka w dniu 2012-02-19 14:58:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasne , nie przemęczaj się za bardzo - nie o to przecież chodzi - żeby się zmęczyć albo nie daj Boże spocić. Trening masz profesjonalnie rozpisany , suple fachowo dobrane i widać że efekty same przychodzą. Ze względu na to, że jak widać masz dobrą genetykę to ja bym też się zastanowił czy jest sens przeciążać organizm i bym zredukował trening do zginania ramion 2 x 4 - raz w tygodniu a w dodatkowo dorzuciłbym trochę więcej odżywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20195
tolszowka
...
podciąganie na drążku szerokim nachwytem - 9 serii x10
...
Zmieniony przez - tolszowka w dniu 2012-02-19 14:58:25


nie gadaj ze dasz rade 9 serii po 10 powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Efektów jeszcze długo nie zobaczysz z takim myśleniem.

9 serii po 10p ja bym po 5-6 serii padł na machę , bajer dobry sprzedał albo się podciągał z krzesłem pod drążkiem

Zmieniony przez - Przesta w dniu 2012-02-19 15:12:06

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC Whey 100 - smak

Następny temat

TREC Whey 100 i Mass xxl łączenie

WHEY premium