SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tolszowka DZIENNIK - trening, odżywianie, suplementacja

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 71457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 318
lepsza była by czekolada do wciągania, ale i tak to shity dla ludzi co nie wiedzą co z fortunkom zrobić ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
poszukam liquidów do e-papierosa o smaku czekolady. może są?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
ale co z tego jak jest tam nikotyna ?

Albo rzucasz albo nie - i nie tłumacz tego na różne sposoby.

Albo tak albo tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Są też liquidy bez nikotyny. Ja mam aktualnie mało-nikotykowe. Ale nikotyna nie robi większej skazy na organizmie (oprócz tego że uzależnia), z tego co wiem, więc to mały problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Bierzesz czystsza heroinę w mniejszej dawce - ale nadal bierzesz , załapiesz doła i wrócisz do fajek.

Prócz uzależnienia to taki mały pikuś -chyba rzucasz aby nie palić.

Upierasz się jak uzależniony nie da rady Tobie tego przetłumaczyć. Wiesz, że robisz źle a próbujesz to jakoś usprawiedliwić.

Kolejny raz - upierasz się przy swoim nie mając racji - tyle osób już Tobie to napisało, proszę przemyśl wszystko, założyłeś dziennik po to aby uzyskać pomoc i rady, a wszystko negujesz i robisz po swojemu. Upierając się, że masz racje

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2012-01-14 14:25:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Teraz mam doła. I zapaliłem "normalnego". Ale nadal upieram się, że to krok do przodu (bo na pewno nie w tył).
Jabi - nie wszystko neguję, cenię sobie rady, ale po pierwsze nie wszystko da się zrealizować od razu, a po drugie do osiągnięcia celów nie musi prowadzić tylko jedna droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 318
Jezu Chryste uszczypnij mnie ...... nie to raczej sen. Dobra, jeśli nie dokonałeś jeszcze oversmokingu to czas najwyższy stopniowo to cholerstwo żucić, niestety trening raczej odpuść, bo to nie ma sensu . Ćwiczenia z takim stanem są raczej chybione. Na pierwszej stronie myślałem, że ładnie to zredukujesz, ale teraz te nowe fakty które się pojawiły są mało apetyczne. Bolik pozdrawiać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3055
Kolego Tolszowka, zaglądam tu od początku i mam dla Ciebie małą jedną radę:
Znajdź sobie kobietę, bądź obiekt westchnień, bo widzę, że potrzebujesz ogromnej motywacji, by wziąć się na poważnie za siebie. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Novitior
Novitior
Dobra, jeśli nie dokonałeś jeszcze oversmokingu to czas najwyższy stopniowo to cholerstwo żucić

Co to jest oversmoking?

Novitior
niestety trening raczej odpuść, bo to nie ma sensu . Ćwiczenia z takim stanem są raczej chybione.


Trening z paleniem nie ma sensu?

hardlook
Znajdź sobie kobietę, bądź obiekt westchnień, bo widzę, że potrzebujesz ogromnej motywacji, by wziąć się na poważnie za siebie. Pozdrawiam.

No, taka motywacja by się przydała Ale na razie nie szukam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1330
"W zdrowym ciele zdrowy duch". Nie trzeba nikogo przekonywać, że to stare porzekadło jest jak najbardziej prawdziwe. Każdy z nas chce być sprawny i zdrowy. Najlepszą drogą do osiągnięcia tego celu są regularne ćwiczenia fizyczne. Nie mam na myśli wyczynowego sportu, gdzie potrzebna jest żelazna dyscyplina i wiele wyrzeczeń aby osiągnąć sukces, a raczej o amatorskim treningu, który jest samą przyjemnością dla ćwiczącego. Ruch jak zapewne każdy wie ma zbawienny wpływ na nasz organizm wzmacniając m.in. serce i układ krążenia, zapewniając tym samym zdrowie i siłę, dzięki którym możemy przezwyciężać problemy dnia codziennego.
takim problemem jest niewątpliwie palenie papierosów no cóż twój sposób na życie sądziłem że te odżwyki suplementacja to krok do przodu trening w domowych warunkach krok ku zdrowiu ale fajki to krok w tył a raczej stanie w miejscu sądziłem że przez sport motywację dyscyplinę itp zmienisz swoje dotychczasowe przyzwyczjaenia które osłabiają twój organizm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC Whey 100 - smak

Następny temat

TREC Whey 100 i Mass xxl łączenie

WHEY premium