SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tolszowka DZIENNIK - trening, odżywianie, suplementacja

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 71475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 292
Tadek - Na pierwszym planie widnieje HMB, a na pytanie odpowiedziałeś, że HMB jest nic nie warte. Nie rozumiem zakupiłeś HMB, by później je porzucić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Koniec tego p******enia, od dlugiego czasu nie dajesz zadnych rozpisek ani zdjec, na co czekasz,wrzuc foty do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
ChrisAdvocat
Tadek - Na pierwszym planie widnieje HMB, a na pytanie odpowiedziałeś, że HMB jest nic nie warte. Nie rozumiem zakupiłeś HMB, by później je porzucić ?

Kupując kierowałem się reklamą na stronie. Później czytałem opinie na forum. Na szczęście kupiłem najmniejsze opakowanie.

PatrolRnR
Koniec tego p******enia, od dlugiego czasu nie dajesz zadnych rozpisek ani zdjec, na co czekasz,wrzuc foty do oceny

Foty będą za 2,5 tygodnia. Regularnie co 2 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 292
a co będzie się działo przez te 2,5 tygodnia i w odstępach 2 miesięcznych ?
Nakręcisz jakiś film ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1330
jedynym suplem ktory jest zakupiony chyba z ciekawosci to HMB mam rozumiec? wkoncu jestes dociekliwy a tak juz na powaznie kup sobie laweczke do brzuszkow za ok 100 zl od 26 stycznia w biedronce wydatek na cale zycie a ile korzysci z tego bedziesz miec spokojnie na niej zrobisz nawet klate dobrym pomyslem jest tez kupno pilki do cwiczen pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Piłki do ćwiczeń... trzymajta mnie ludzie!
Niech on kuśwa kupi ten yebany gryf, z 60 kg nakładu i TYLEEEEEE narazie. Niech mu ktoś policzy ile to kosztuje.. boże człowieku marnujesz swój czas i peniądze zrozum to wreszcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Jak ci szkoda kasy na ławkę to zayeb z parku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1912
Panowie, dajcie mu już spokój. Może jak przestaniecie się interesować to wreszcie Tadek przemyśli wszystko na spokojnie i wkońcu się ogarnie. Też kilka razy pisałem o sprzęcie żeby zakupił ale widać nie dociera.
Albo niech ktoś mu zrobi przysługę i wynajdzie na allegro czy gdziekolwiek w miarę tani sprzęt do ćwiczeń. Czyli podstawa - ławka, gryf i trochę obciążenia... Pozdrawiam.

Dobry dyplomata powie Ci "sp*****laj", w taki sposób, że będziesz cieszył się na samą myśl o podróży.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Na wsi mieszkasz? tym bardziej , moi kolesie robili konstrukcje i potrafili zrobić sami solidny sprzęt do ćwiczeń! Na wsi masz pod dostatkiem surowca , kupisz gryf za 30zł i po sprawie a resztę zrób jedź do castoramy dokup cokolwiek będzie potrzebne i za 100zł możesz mieć dość niezły sprzęt.Ławke to bez przesady ale z drewna nawet można zmontować więc nie rozumiem w czym problem - byle by nie pier*olneła

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC Whey 100 - smak

Następny temat

TREC Whey 100 i Mass xxl łączenie

WHEY premium