SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tolszowka DZIENNIK - trening, odżywianie, suplementacja

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 71479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 292
Kiedy będzie wypiska treningu, żyjesz ?
Dlaczego trenujesz jak baba ?
Jaki jest cel dziennika ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Szkoda energii na spinanie się jeśli ktoś nie chce posłuchać wskazówek ludzi, którzy to wszystko kiedyś przerabiali.
Niech Tadek robi to tak jak uważa za słuszne. Na wyniki poczekamy, zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Dlatego idea dzienników na komercyjnych forach nie jest zbyt dobra. Niestety, ale 90% użytkowników zakładających takie dzienniki nie liczy się ze zdaniem innych i właściwie nie wiadomo jaki jest ich cel. Ani rad nie słuchają, denerwują innych swoją upartością a i wszystko wygląda jak SPAM post, a nie jak dobrze prowadzony dziennik.
Szkoda, że przez takie osoby za chwilę całkowicie zniknie możliwość prowadzenia dzienników na Trec'u, bo na pewno paru zawodników wytrwałych by się znalazło.

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 718 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13356
przeczytałem cały dziennik... albo sie zaj**ać, albo sie naj**ać bo tu sensu nie ma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Kiedyś się zastanawiałem, co to znaczy nie móc wytrzymać bez siłowni. Teraz już wiem. Dzisiaj mam dzień wolny i też tak się czuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 718 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13356
tez czujesz ze ten dziennik nie ma sensu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 292
tolszowka
Kiedyś się zastanawiałem, co to znaczy nie móc wytrzymać bez siłowni. Teraz już wiem. Dzisiaj mam dzień wolny i też tak się czuję.




Moc niech będzie z tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20195
A co to za ściema z tą kontuzją? Dajesz zdjęcie TEJ SAMEJ ręki kilka razy, że niby na 1 to jest inna i jej się nie da zginać i dlatego robisz 1 triceps? Bicepsy natomiast oba ćwiczysz? bezsens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 242
to chyba jego trzecia rączka, Bolik tak sądzić !!! Bo wygląda na powiększonom, a to oznacza, ża jest porobiona, w przeciwieństwie do trzeciej ręki. pozdrawiam Bolik pozdrawiać .

Porządny obywatel Polski
brrrrrrrrrrrrrrr
aaaaaaaahrrrrrrrrrrr
AMUZABI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Smok89
A co to za ściema z tą kontuzją? Dajesz zdjęcie TEJ SAMEJ ręki kilka razy, że niby na 1 to jest inna i jej się nie da zginać i dlatego robisz 1 triceps? Bicepsy natomiast oba ćwiczysz? bezsens

Nie ma żadnej ściemy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC Whey 100 - smak

Następny temat

TREC Whey 100 i Mass xxl łączenie

WHEY premium