SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tolszowka DZIENNIK - trening, odżywianie, suplementacja

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 71455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
boc2u
Kulturystyka to sport dla wytrwałych, jak nie możesz wcisnąć co 3h to jedz co 4h, a zobaczysz, że zaraz będziesz mega głodny po 2h


A jak wytłumaczysz fakt, że jem 3 posiłki i nie jestem wcale głodny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
opier*lasz sie na treningu :D nie wiem ja np mieso moglbym jesc 6razy dziennie ale kasa nie pozwala ryz to raz zjem 100g 2 raz narazie ciezko alle jak zaczne powoli dodawac 2 porcje to mysle z emetabolizm sie podkreci i bede i 3 probowal :D. dibencozide niby pomaga w pobudzaniu łaknienia.

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Tak,że masz spowolniony metabolizm spowodowany zła dietą i brakiem aerobów.Jak zaczniesz kręcić regularnie aeroby i jeść 5-6 mniejszych posiłków to się zdziwisz jak Ci apetyt podskoczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
aeroby będe robił regularnie, zobaczymy co z tego wyniknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8299
Najprawdopodobniej masz złe nawyki żywieniowe, ja jak nie zjem po 3h to już nie mogę wytrzymać, a jak jeszcze nie mam możliwości zjeść to już mnie wszystko wkur... wpienia. Na początku na siłę musisz zjeść.

"Everything Is Possible When You Really Really Want It"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Na razie po 2 dniach aerobów z rana, trochę kiepsko się czułem. Zimno mi było, kaszlałem i w ogóle. Myślałem, że nie zrobię dzisiejszego treningu, ale jednak dałem radę. Nad jutrzejszymi aerobami jeszcze się zastanawiam. Ale to tylko chyba taki trudny początek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Na razie te aeroby wrzuć 3 razy w tygodniu. Z czasem będziesz zwiększał. Poza ty pogoda jest mocno niesprzyjająca. Uważaj żeby to się nie skończyło chorobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Na razie zaplanowałem aeroby tylko na 4 dni nietreningowe. Dzisiaj sobie odpuściłem, muszę dojść do siebie. No właśnie trochę mróz był rano. i chyba dlatego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Nie masz jakiegoś rowerka stacjonarnego? Teraz pogoda jest nie za bardzo sprzyjająca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Niestety nie mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC Whey 100 - smak

Następny temat

TREC Whey 100 i Mass xxl łączenie

WHEY premium