SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tolszowka DZIENNIK - trening, odżywianie, suplementacja

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 71460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Ja rozumiem, że każdy organizm trzeba potraktować indywidualnie ale pewne standardy powinny być zachowane. To nie jest kwestia korekt tylko całościowego zbudowania diety od początku ponieważ to co rozpisałeś nie można nią nazwać. Jak widzę to wszystko to myślę, że to żart. Kaszanka, szynka wieprzowa, margaryna, chleb pszenny, między posiłkami winogrona i banany. Do picia nektary, syropy i piwo. Chyba śnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Na początek, żeby nie było niedomówień i błędów musisz wyrzucić wszystkie płyny z rubryki do picia i zastąpić je wodą, zieloną herbatą. Do wyrzucenia generalnie sformułowanie i nawyk typu między posiłkami a już na pewno nie winogrona i banany. Jak nie jesteś w stanie przejeść więcej ułóż na razie tak jak pisze Tomek 5-6 mniejszych posiłków. Po to masz XXL-a aby uzupełniać mniejsze kalorycznie posiłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
To jedzenie + suple to bomba jest .

Jeszcze raz -

1. Nie lepiej wykupić karnet na siłowni ?
- wyjdzie lepiej,
- więcej sprzętu,
- lepsza motywacja
- sprzęt do ćwiczeń aerobowych
2. Dorzuć koniecznie aeroby

Nie masz nadciśnienia przy takim trybie życia ??????

Ta dieta to masakra hehe , chociaż każdemu się zdarzą zjeść coś nie dobrego i wypić piwo to nie jest to wpisane w codzienną diete - Tak nie można, zalać się tłuszczem bez sensu.

Pamiętaj czym większa masa tłuszczowa tym mniej masy mięśniowej idzie.

Co do regularnych odwiedzin w WC, dodaj z rana płatki owsiane połączone z białkiem.

+ wypróbuj TREC Fibre Apple - to jest błonnik bardzo dobrze działa.
W ciągu dnia błonnik 2 x razy + z rana 100 gram płatków owsianych + białko w prochu, czy omlet, a będzie dużo lepiej w WC.

Podczas treningu to nie pij carbo po co ??? to jest trening wytrzymałościowy czy jak ?
Po treningu wypij Carbo.

Reszta diety MASAKRAAAAAAA kaszanka, margaryna, chleb pszenny, kolejna porcja glukozy w formie winogron - JA pierdykam 0 wydatku energetycznego, a taka ilość tłuszczy niezdrowych i węglowodanów prostych - przecież kuźwa na tym Autobus by pociągnął .

Nie, trzeba to zmienić radykalnie !

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-12-10 12:34:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Dziękuję za wszystkie rady. Naprawdę, biorę sobie wszystko do serca. Na pewno wiecie więcej, jesteście bardziej doświadczeni niż ja.

MrPapaj
Postaraj się skomponować 5-6 zdrowych posiłków


Postaram się, ale ciężko będzie. Nie mam apetytu.

Nitroman
żeby nie było niedomówień i błędów musisz wyrzucić wszystkie płyny z rubryki do picia i zastąpić je wodą


Mi jakoś czysta woda nie smakuje. Na początek będę rozrabiał rzadszy syrop i nektar pól/pól z wodą. Zawsze to jakiś postęp jest.

jabolcokk
Nie lepiej wykupić karnet na siłowni ?


Niestety, ale mieszkam na wsi i nie stać mnie, aby dojeżdżać 3 razy w tygodniu 20 km do najbliższej siłowni.

jabolcokk
Nie masz nadciśnienia przy takim trybie życia ??????


Zawsze miałem bardzo niskie ciśnienie, od jakiegoś czasu mam normalne.

Coś zrobię z tą dietą.

Wrzucam obiecane fotki.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
W moim przekonaniu powinieneś zacząć od redukcji. Zgadzam się z podpowiedziami powyżej. Ale dodam trzy grosze... Mieszkasz na wsi - a to moim zdaniem duży plus. Po pierwsze z pewnością łatwiej Ci zdobyć wartościowe pokarmy zamiast hipermarketowych, jak w miastach. Wiele osób w mieście stosuje odżywki dlatego, że jedzenie w sklepach bywa nie najlepszej jakości. Ty masz dostęp do producentów. Mnie niedawno przywieziono ze wsi szynkę wieprzową to jej fotkę zrobiłem, bo nie wiedziałem, że tak szynka może wyglądać. Jakość nieporównywalna do miejskich sklepów. Druga sprawa - 20 km na siłownię to w sam raz na rower (oczywiście, gdy cieplej) i masz elegancką godzinę aerobów. Tak samo spokojnie możesz sobie pobiegać niekoniecznie dotleniając się spalinami, jak w mieście. Ćwiczeń domowych z hantlami jest sporo, poradników znajdziesz dużo. Oczywiście zawodnikiem nie zostaniesz mając do dyspozycji 2 hantle, ale progres musi być. Przede wszystkim - myśl pozytywnie. Robisz podstawowy błąd nowicjusz - tak przejąłeś się odżywkami, że zapomniałeś o diecie, a trening to właściwie kilka machnięć ciężarkami. Akurat na wsi spokojnie można sobie wymyślić mnóstwo ćwiczeń podczas różnych prac. Nie zawsze potrzeba PowerPita by mieć efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Jednak na razie zostanę przy masie. Redukcję planuję na maj.
Zawodnikiem nie chcę zostać. Tylko chcę po prostu dobrze wyglądać. Zobaczymy, ile da radę zrobić hantlami.
Trochę mnie zmotywaliście, i właśnie zrobiłem aeroby: 20 minut powolnego biegu. A tak na marginesie: Kiedy powinno się robić aeroby? Ja planuję na rano po śniadaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8299
Życzę powodzenia i będę zaglądał. Musisz zmienić swoje podejście do diety i treningów, w Twoim przypadku dużo aerobów. Osobiście biegam po treningu i w dnt.

"Everything Is Possible When You Really Really Want It"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
OK dzięki, będę robił z rana na czczo, ok. 30 minut.

Zmieniony przez - tolszowka w dniu 2011-12-10 20:44:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC Whey 100 - smak

Następny temat

TREC Whey 100 i Mass xxl łączenie

WHEY premium