SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tolszowka DZIENNIK - trening, odżywianie, suplementacja

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 71461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Ułóż dietę tak jak Ci napisałem post wcześniej czyli bez odżywek ew uwzględniając tylko Nitroprogen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Zaczynasz, jak zaczynała zapewne wiekszośc z "nas" ucząc się na własnych bledach. Często latami dochodząc do tego co masz tu napisane w kilku postach.
Słuchaj rad kolegów, ucz się/czytaj - najprostsze wskazówki.

jw. zminimalizuj w diecie udział cukrów prostych (soki,dextro).
"Energii" jak piszesz wystarczy Ci ze skł. odżywczych zawartych w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Piszesz że może kupisz HARDMASS, zależy też jaką paczkę ile gram. jak 2800g to wydasz 160 zł, dokładasz do tego z 70 zł i już masz porządną ławeczkę, wydajesz na odzywki zamiast inwestować w sprzęt.. lepiej byś wyszedł na tym inwestując w sprzęt a dopiero później w odżywki, bo na 2 hantlach niestety g**** zdziałasz.. takie jest moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
Dnatural
suple są Ci teraz tak potrzebne jak świni okulary.

tolszowka
A badałeś kiedyś wzrok u świni?
chodziło mi o okulary przeciwsłoneczne

Zmieniony przez - Dnatural w dniu 2012-01-03 17:39:45

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
PatrolRnR
bo na 2 hantlach niestety g**** zdziałasz..

Jak nie spróbuje, to się nie przekonam. Zobaczymy do wakacji, jak nie osiągnę wystarczających efektów, to pomyślę o sprzęcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
Tylko czemu usilnie chcesz się uczyc na swoich błędach, a nie cudzych? Masz 2 hantle, jak zaczniesz solidnie cwiczyc na tym co masz to za miesiąc braknie Ci cieżaru. Brak progresji z cięzarami = brak efektów, a wtedy suplementy nie pomogą.

Mimo, ze nie dasz się przekonać do zakupu sprzętu zamiast suplementów, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Jaki jest sens dzielenia tabletki witaminy C i zjedzenie obu części w przeciągu kilku godzin?

Chłopie, niektórzy marzą żeby otrzymać takie wsparcie od forumowiczów i to ogarniętych w temacie... korzystaj z tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Chaczyk
Jaki jest sens dzielenia tabletki witaminy C i zjedzenie obu części w przeciągu kilku godzin?

A jak szybko wchłania się witamina C i przez ile godzin jest zatrzymywana w organizmie zanim się zużyje/wydali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
ja mam jedno pytanko czemu jestes tak uparty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
nie uparty tylko dociekliwy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC Whey 100 - smak

Następny temat

TREC Whey 100 i Mass xxl łączenie

WHEY premium