SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tolszowka DZIENNIK - trening, odżywianie, suplementacja

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 71470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 242
Tadziku, zrobie wszystko aby z mojom pomocom osiagnoł szczyty niczym w orgaźmie, Bolik zrobić wszelkich starań aby TAdzik doszedł do mąstrualnych poziomów rasowego kultyrysty, jak i dożył w spokoju upragnionyj przez niego setki, papa Bolik pozdrawiać.

Porządny obywatel Polski
brrrrrrrrrrrrrrr
aaaaaaaahrrrrrrrrrrr
AMUZABI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Bolik bez obrazy ale naucz się najpierw pisać poprawnie!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Czasem sie tak zastanawiam.. czy ten Bolik jest naprawdę jakiś po** czy tylko takiego udaje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 280
O jezu ten dziennik jeszcze tutaj jest? Jaki widzicie sens w tym dzienniczku? Sam robie czasem jakies bledy no ale to co robi Tolszowka to jest mistrzostwo popełniania błedów. Ty czlowieku rusz tylek na silownie albo kup sobie laweczke jakis wyciag tak trudno wydac cos jednroazowo iz robic silownie w domu a nie ty jakimis hantlami pol roku machasz? tak trudno cos w necie anwet uzywanego znalescv albo tutja an sfd targowisko gryfy obciazenia chociaz to na pcozatek potem laweczke albo sam zrob sobie no jezu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
Ludzie, po co odkopywać tą farse? Najlepiej olać ten 'dziennik' i autora tak jak on olał wszystko i pozwolić, aby ten temat umarł smiercią naturalną.

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 242
ta odpowiedź mi smakowała, znaczy była bardzo zdrowa....

Porządny obywatel Polski
brrrrrrrrrrrrrrr
aaaaaaaahrrrrrrrrrrr
AMUZABI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Bolik wez najlepiej zniknij z tego forum bo niektórych tutaj doprowadzasz do za przeproszeniem k***icy!! Ty naprawde jestes takim idiotą czy tylko takiego udajesz ?! twoje wypowiedzi po prostu do szału mnie doprowadzają. Robisz multikonta i jakieś idiotyczne posty piszesz dla mnie jesteś jakiś niedorozwinięty co chwila komentarze typu "bolik pozdarwiać" bolik cierpliwie czekać itp albo tak jak wyżej napisałeś. Od dłuższego czasu już mi działasz swoim pisaniem na nerwy i niech cie wkońcu ktoś zbanuje!!!! najlepiej na IP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Może Bolik chce zostać jakąś internetową gwiazdą w kategorii forum A to taki sposób na wyróżnienie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1330




Tadziu nie daj im tej satysfakcji walcz do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8006
Mam nadzieje ze twoje fotki znajdą sie w temacie %%%TWOJA CHWILA PRAWDY 17 %%%% Hahaha

Tak naprawdę to ten cały temat to jakaś kiepska komedia :D



ten filmik pasuje do tego tematu :d

Tadek to taki nasz Rocco Siffredi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC Whey 100 - smak

Następny temat

TREC Whey 100 i Mass xxl łączenie

WHEY premium