SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tolszowka DZIENNIK - trening, odżywianie, suplementacja

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 71465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 318
Panowie, mam pytanie i do założyciela tematu, czy po redukcji z aktualnego bicepsa 35 jeśli dobrze zrozumiałem może na sam koniec redukcji pozostać praktycznie nic z bicepsa i z reszty ciała ? Sam mam problema, ale w rączce mam troche więcej. Sorka i pozdro Bolik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Ja Ci nie odpowiem, bo nie mam takiego doświadczenia. Nie robiłem redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Novitor zeby nie tracic mięsni podczas redukcji bierze się 1g czystego bcaa na 10kg masy 2x dziennie i wtedy nie bedziesz palił tak mięsnia tłuszcz ale to zależy od jeszcze kilku innych czynników

Tolszówka w jakim mieście mieszkasz? U mnie w Trójmiescie można wychaczyć batdzo tanio sprzęt ludzie sprzedają używany za grosze w dobrym stanie. Sam sprzedawałem za 500zł 75kg obciązenie ławeczke i 2 gryfy.

Zmieniony przez - k4rol92 w dniu 2012-01-08 14:32:08

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
W podkarpackim. Drugi koniec Polski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Dzięki za linki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
wlasnie nadrobilem kilka stron i jedno co mi utkwilo w pamieci to kwota 500zl wydawana na suple.
MICHA, MICHA i jeszcze raz MICHA a nie takie kwoty na suple

Zmieniony przez - poczes w dniu 2012-01-09 09:57:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020294
poczes Twoje komentarze nic nie zmienią... nie masz się co wysilać ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1330
za pomoca hantelek rozbudujesz cale cialo ale musi byc progres z obciazeniami co trening nie mozesz cwiczyc tym samym 14.3kg przez nie wiem ile miesiecy kazda gr miesniowa na barki klate dajemy przynajmniej ciezar wlasnego ciala to tak jabys robil pompki ile bys nie wazyl te 90kg na klate powinienes podnies wkoncu to jest ciezar wlasnego ciala nic wiecej ani mniej wiec rob chociaz pompki zastapi robienie klaty z obciazeniem 90 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1330
a dieta wiem ze nie kazdego stac na taka bajeczna diete jak niby stosuje tu kazdy skup sie na podstawach jajka twarog piers ryz moze nie 4 posilki miesa dziennie bo to wydatek po za stan dla kogos kto nie wiaze z tym sportem zadnych startow nie zapominaj tak odzywiaja sie tylko osoby na cyklu ssa a nie normalny gosc ktory nie startuje w zawodach by zdobyc medal niestety bez dopingu oni nigdzie nie zajda dlla ciebie priorytet to niezla sylwetka dobrze umeisnione cialo i nic po za tym sam wiesz czego pragniesz ale niestety te jajko na sniadanie musisz jesc z owsianka a kuracha z ryz na obiad a po treningu np bialy ryz nigdy bialego przed trenigniem na kolacje twarog i na wiosne zobaczymy kto mial racje ty czy ja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC Whey 100 - smak

Następny temat

TREC Whey 100 i Mass xxl łączenie

WHEY premium